Як виправити шлюб – дізнайся today_

Ви досягли точки у вашому шлюбі, де всі навколо вас стає несвіжим, нудним або напруженим і все, що ви можете думати про закінчується ваших страждань шляхом подачі на розлучення? Ну, ви не самотні. Проблеми виникають у шлюбі, а іноді і пари не мають достатньо сил, щоб впоратися з цим завданням, і всі вони можуть думати, розпадається. Однак, відмовившись від років шлюбу не варто, і ви можете дізнатися, як виправити шлюб.

У лагодити ваш шлюб, ви повинні спочатку думати про речі, які ви хочете від вашого чоловіка і від самого шлюбу. Ви повинні ставити перед собою цілі. Ці цілі повинні бути реалістичними в природі. Там ніколи не ідеальний шлюб. Поставте собі за мету, що досягається і доступний. Установка нереальні цілі призведе тільки до катастрофи, і це тільки дасть вам серію розчарувань в довгостроковій перспективі. Крім того, переконайтеся, що ви створили мета, яка може бути легко виміряна. Всі цілі повинні бути розумними, і це повинно бути узгоджене з вас і вашого чоловіка.

Ви повинні розуміти, що ви і ваш партнер відмінності. Друге, що ви повинні дізнатися про те, як виправити шлюб, щоб прийняти ті сильні і слабкі сторони. При цьому, ви повинні йти на компроміс один з одним. Якщо ви знаходитесь в середині бою, і ви розумієте, що це ваша вина зрештою, змиритися і визнати, що це була ваша помилка. Навчання мистецтву компромісу не легко, але з правильним серцем, вона може бути досяжна. Ви і ваш чоловік дійсно є різні думки і ідеї і важливо поважати один одного погляд на речі. Це просто нормальна річ, і ви повинні прийняти його з широким зброї.

Після того як ви вже навчитеся компроміс один з одним, ви повинні навчитися, як ефективно спілкуватися. Це третій крок на як виправити шлюб. Відносини без відкритого спілкування, приречена на провал назавжди. Ви повинні висловити свої бажання вашого партнера. Нехай ваш чоловік знає, що ви хочете зробити, і речі, які ви хочете досягти. Зв’язок як і раніше кращий спосіб вирішення конфліктів, і переконайтеся, що ви робите це по-доброму.

Якщо ви обидва працюєте, ви повинні навчитися відокремлювати роботу від особистого життя. Четвертим кроком про те, як виправити шлюб це настройка кордонів. Якщо у вас був поганий день на роботі, не несуть в собі поганий настрій у себе вдома, як це може спрацювати тільки в довгій боротьбі. Ваш партнер не заслуговує лікування холодом тільки тому, що ви розчаровані з роботи. Пам’ятайте, що ніщо не може замінити родину, навіть високооплачувану роботу.

І, нарешті, п’ятий крок про те, як виправити шлюб, приймати речі всерйоз. Розслабитися і перестати бути так серйозно. Це нормально сміятися, навіть якщо ви знаходитесь в середині величезною проблемою. Посміхаючись, щоб ваш чоловік може послабити тягар, так що у вас немає причин, щоб не робити це так часто, як ви можете. Додаткові поради і стратегії економії шлюбу доступні за посиланням нижче.

Допомога вам потрібно, це “Магія Складання”, відмінний електронна книга Т. Dub Джексон. В в магію рішень ви знайдете деякі дуже прості способи і методи, які покаже вам, як отримати ваш чоловік тому. Вони прості і реальних пропозицій на землю, хоча деякі методи, що нетрадиційні, щоб допомогти вам отримати ваш чоловік назад в днях – не місяців або років. Отримуємо формулу чоловік назад для людей, що мають інтенсивне бажання знайти шляхи і засоби, щоб компенсувати їх втрату. Вони не шлях чорної магії, але працює, як за помахом чарівної палички, щоб отримати ваш чоловік тому.

Ось чому це називається магією, складових, електронна книга, яка може зробити вас насолоджуватися справжнім почуттям любові повністю оновлюється і омолоджується. Це магія, складові встановлює всі необхідні інгредієнти і простий, але нетрадиційні процедури, необхідні, щоб отримати ваш чоловік тому.