Як вибрати весільний лімузин за доступною ціною

На весіллі все має бути ідеально: сукня нареченої, костюм нареченого, і, звичайно, лімузин. … Вибрати лімузин, здавалося б, не складно – Є багато компаній, що надають такі послуги. Але це не так просто.

Тому що вам потрібно найдоступнішою ціною. Просто хочу, щоб вказати, що доступно не означає дешево.
Наприклад, той же Лінкольн Таун Кар лімузин можна взяти напрокат

вихідний день і за $ 60,00 на годину, а за $ 90,00 на годину. Я думаю, ясно для вас, без подальших пояснень, що за $ 60,00 на годину, ви отримаєте просто довгий автомобіль, і за $ 90,00 на годину, це буде палац на колесах.

Але як вибрати лімузин, який є правильним для Вас?

По-перше, визначити суму, яку ви готові витратити на весілля транспорту. Як тільки ви зробите це, вам слід приступити до вибору марки і моделі автомобіля.

Перше, що потрібно – щоб визначити кількість гостей, які ви збираєтеся взяти з собою в поїздку Ваше весілля. Це може бути семеро людей і вісімнадцять – все залежить від вас.

Якщо вам потрібен лімузин з великою кількістю місць – ваш вибір може бути – позашляховики, такі як, наприклад, лімузин Hummer H2 або Cadillac Escalade.

Але, ймовірно, ви хочете залишитися разом, без ваших гостей, в розкішному автомобілі, в цьому випадку, якщо бюджет невеликий, ви обираєте може бути Lincoln Town Car, Audi – 2L, Mercedes S-класу або Rolls -Royce Phantom, якщо новоутвореного пара має значні кошти.

При виборі весільного автомобіля, ретельно оцінити варіанти, які пропонує компанія лімузина. Я не думаю, що в невеликій медовий місяць в місті ви будете дивитися DVD-дисків або навіть телевізора, тому ви можете вибрати автомобіль без цих опцій.

Як тільки ви обираєте лімузин ви повинні піклуватися про його оформлення.

Багато компаній, що пропонують прокат лімузина за невелику плату (зазвичай до $ 100.00) надасть повний список ювелірних виробів: кільця, штучні або живі квіти, повітряні кулі. Якщо у вас є всі ці аксесуари, ви можете прикрасити себе оренду лімузина, найголовніше, що умова договору не заборонений.

Часто пари запитом спеціального вечері з дорогий ресторан або бар заповнений дорогими винами. Якщо ви не можете дозволити бюджет, ви можете взяти пляшку шампанського чи вина – правила оренди не заборонені.

Більшість компаній з прокату лімузинів пропонують інші послуги, такі як склад букету нареченої професійних флористів.
Як тільки ви зрозумієте, що вам потрібно, це залишається за малим – вибрати модель з лімузина.

Але перш ніж замовити автомобіль, зателефонуйте всі компанії у Вашому місті. Швидше за все, ви знайдете точно такий же автомобіль, але дешевше. Конкуренція підштовхує компанії до значного зниження цін. Майже кожен лімузин компанії пропонують сезонні знижки, якщо ви замовляєте свій лімузин більше, то дві години.