, Що є юридичним документом помічник

юридичних помічників документа

Помічник з правових питань Каліфорнії документа (LDA) є досвідченим фахівцем, який має право відповідно до законодавства Каліфорнії підготовка юридичних документів для споживачів. Тим не менш, LDA не є адвокатом і не може надавати юридичні консультації або представляти інтереси громадян у суді.

АМД мають однаковий рівень освіти в якості помічника юриста і які вимагаються за законом повинен бути зареєстрований або пов’язаний в країні, в якій вони мають своє основне місце діяльності. (Бізнес і професій кодексу розділ 6400). Реєстрація дійсна протягом двох років, після чого він повинен бути відновлений. У минулому, люди, які допомагали громадськості в завершенні юридичних документів було дозволено називати себе незалежною Асистенти. Починаючи з 1 січня 2001 р. Бізнес і професій кодексу розділ 6450 перевизначити “помічник юриста” для позначення тільки тих, хто працює і контролюються адвокатами. Виключені з цього визначення є АМД. LDAs заборонено називати себе помічників юристів.

У статуті чітко вимагає LDA LDAs підтримувати зв’язок, і повинні бути зареєстровані, щоб запропонувати Каліфорнії послуги підготовки документів для громадськості. Асистенти не зобов’язані реєструватися, оскільки вони працюють тільки для адвокатів, а не для споживачів.

що може помічник з правових питань документом робити?

У вашому напрямку, LDAs суд може завершити форми для вас, допомагаючи вам уникнути помилок і переконавшись, що всі важливі деталі правильно заповнені LDAs також можете подати форм до суду і нехай вони служили. АМД може також поставляти книги та публікації автором або затверджених адвокатів.

~ Юридичних помічників документ, як Лос-Анджелеса Майкл Джей допомогли десяткам людей в простих випадках, в яких найму адвоката було б дорогим і незручним. Майкл Джей Лос-Анджелесі пропонує розлучення, допомагаю суд у сімейних справах, аліменти, утримання під вартою, і відвідування документації, серед багатьох інших юридичних послуг, які набагато швидше і доступніше, ніж робота з адвокатами. Для швидкого і швидкого низькою вартістю розлучення Лос-Анджелесі, Майкл Джей називають у (310) 276-5013 для отримання безкоштовної консультації.