Що в шлюбі

Ви паморочиться голова весь час. У світі вже на дивному рожевим блиском. Ніщо не має сенсу … і все має сенс. І у тебе є почуття глибші, ніж ви коли-небудь знали б можна було відчувати.

Чи є це свого роду важкі хвороби?

Ні, це тільки любов з великої літери “Л.”

А на наступний лист, очевидно, шлюб, з великої літери “М”

Ви обоє тремтіли в чоботи, але визначається це правильний, єдиний вибір. Зрештою, хіба це не те, що люди роблять? Як лебеді, люди в усьому світі, як правило, пов’язуємо себе в іншому житті. Ми робимо наші обіти і назавжди сказати чарівні слова: “Я”, а потім йдуть, щоб зробити практичне життя зі сну. Це саме так, як ми є, і вона працює дуже добре, особливо для забезпечення гнізда для наших дітей.

Притаманною всій зближення процесу є уявлення, що любов, яку ми досвід, цунамі відчуття, яке охопило нас в шлюб “поки смерть не розлучить нас”, триватиме вічно.

Де правда?

Правда в тому, що, як і ми, люди роблять, Любов змінює свій характер з плином часу. Ви ж людина, якій ви були десять років тому? Звичайно, ні. І все ж, в самих основних способи, ви.

Це те ж саме з вашої любові один до одного. Шлюби між двома людьми, які дійсно обожнюють один одного змінюють свій характер, але оригінальний зв’язок, любов, залишається … чи було це реально з самого початку.

За любов, щоб бути реальним, найважливіша частина рецепту в тому, що жодна зі сторін представляє самого себе як людини, вони не є. Очевидно, що якщо такого роду хитрощів займається, коханець закохалася в людину, який не існує. Любов, яка лежить в основі відносин та шлюбу, отже, не реально. Цей шлюб перебуває під загрозою.

Любов, справжня любов, являє собою еластичний річ. Його експресія, з плином часу, незмінно стає менш переважною всеохоплюючим. Ми м’яким в іншу фазу, і це добре. Хто міг тремтіти від страху на все життя? Хто хотів би?

Введіть у свідомий, чесний шлюб, і у вас є хороший шанс зберегти свою любов, на все життя свою, і за його межами.