Чому ви повинні отримати Каліфорнії шлюб запису

У штаті Каліфорнія, набуваючи записів актів громадянського стану, як народження, смерть, шлюби і розлучення може бути досить важко, особливо якщо ви не, АОТ є надійні ресурси. Що, AOS ще гірше, коли ви не маєте жодного уявлення про те, що робити, де і як. Що стосується Каліфорнії Шлюб Records, успішного отримання необхідної інформації гарантується тільки якщо ви знаєте, до відповідного органу для підходу, а також процедури та вимоги дотримуватися.

Починаючи з 1 липня 1905 життєво важливі факти про весіллях, яка сталася в Каліфорнії зберігаються в Каліфорнії Департамент охорони здоров’я, Управління реєстрації актів цивільного стану. Питання, однак, на тому, що це дуже млявим в плані обробки додатків свідоцтво про шлюб, які споживають до 2 до 3 років. Ціна $ 13 за кожну копію викликається необхідністю. Для примірників, що округ, де шлюб був виданий дозвіл є невідомим, це агентство може надати сертифікати починають шлюбні 1949-1986 і 1988-1999 рр..

Процес можна швидше за умови, що у вас є знання про країну, де шлюб дозвіл був виданий. У цьому випадку, увійти в контакт з рекордером County, AOS офісу придбати копію потрібного подружньої паперу. Документи з датами до липня 1905 також можна добратися в графстві Recorder, AOS агентства. Майте на увазі, однак, що CDPH запису актів цивільного стану не збирає або керуючим дані про те, весільна церемонія була проведена між протилежної статі або того ж статі.

Є два типи завірених копій, що агентство надає: завірена копія та інформаційні копії. Особи просять уповноваженого завірених копій, повинні подати нотаріально завірену заяву під присягою і сплатити вартість 14 $ кожен. Більше того, тільки замовлення поштою, приймаються цим відділом. Також держава може випустити конфіденційних записів шлюбів через клерка округу, AOS Офіс в окрузі, де конфіденційна дозвіл на шлюб було дано. Але тільки два осіб, зазначених у сертифікаті може прийняти такий документ.

Зазвичай запити відправляються без точного заряду буде повернуто вам. Платежі повинні бути представлені в CDPH запису актів цивільного стану через чек або грошовий переказ. Перед тим, як направити ваш запит, переконайтеся, щоб перевірити необхідні періоди обробки і взяти до відома, якщо вони підходять для ваших потреб. Якщо ні, то направлять Вашу заявку на диктофон County, AOS Офіс в графстві умови, що дозвіл на шлюб.

За великим рахунком, все це так виконуються до появи комерційних постачальників послуг в Інтернеті. В даний час безкоштовні звіти Шлюб широко доступними в Інтернеті як для безкоштовної або платною. Однак найбільш точні і обширні висновки скористалися, спираючись на надійні платних інформаційних послуг. Ця процедура обіцяє сприятливі і на місці послуг.