Чи є ваш чоловік депресії, але не роблять нічого про це

Одружившись на депресію чоловік дуже, дуже важко. Мало того, що вони непередбачувані, вона невибаглива нерви, і, як одна пані висловився, “я одного батька, який також повинен піклуватися про велику дитина (чоловік)”.

Одна з речей, яка робить його важким є те, що це дуже засмучує, що ваш чоловік, тим, хто страждає від депресії, навіть не бачить проблеми. З іншого боку, ви не можете зрозуміти, чому він «просто не дістати”. Це жахливо засмучує.

У цій статті ви дізнаєтеся 4 механізми, які люди використовують, щоб бути абсолютно не звертаючи уваги на проблеми, які у них є. Після того як ви дізнаєтеся, як вони думають, ви можете їм допомогти їм бути в курсі їх проблеми і, ми сподіваємося, щоб допомогти їм намагаються вирішувати свої проблеми.

1. Відмову. Це означає, що людина просто не бачить, що вони знаходяться в депресії. Вони дійсно думають, що вони оптимістично і щасливо. Це дуже важко мати справу з людиною, в запереченні, бо не бачу жодних проблем, що вони повинні виправити. Можливо, вам доведеться знайти творчі шляхи, щоб допомогти людині побачити, як насправді вони дійсно страждають. Допомогою групи чи форуму, який має аналогічні проблеми, може допомогти вам думати про щось або дати вам кілька порад, щоб спробувати отримати ваш чоловік, щоб вийти із заперечення.

2. Проектування і провину. Люди, які використовують цей “режим”, то заперечувати їх необхідність отримати допомогу визнати, що є проблеми, але вони або звинувачувати когось, щось, або ситуація для цієї проблеми. Крім того, вони скажуть, що у них немає проблеми, але у вас є. Це важко, тому що, поки вони звинувачують когось, крім себе, вони ніколи не будете відчувати необхідність, щоб отримати допомогу.

3. Обгрунтування. За допомогою цієї системи оборони вони також визнають, що є проблеми, але вони будуть логічно пояснити, чому у них є свої проблеми. Це важливо для вас, щоб не потрапити за роз’яснення, але прагнути в кінцевому підсумку отримати їм допомогу.

4. Зведення до мінімуму. Як випливає з назви іноді вони визнають, що є проблеми, але це не так погано, як ви робите це. Типова формулювання того, хто мінімізує це щось на кшталт: “Я б не сказав, що у мене депресія. Я тільки що був трохи вниз останнім часом”.

Маючи депресії дружина дуже важко і неприємно, так як ваш чоловік навіть не думаю, що у них є проблеми. Дізнайтеся 4 захисні механізми, щоб ігнорувати їх проблеми так що ви будете менш розчаровані з ними і шукати ефективні шляхи, щоб допомогти їм завоювати їхні проблеми.

Для отримання додаткової способи боротьби з депресією чоловіка перевірити посилання нижче.