Чи розглядаєте ви другого шлюбу дає шлюбу ще один постріл …

Перед черговим кроком у шлюб знову, ви готові випробувати знову наслідків знову жити з кимось?

По-перше, ви повинні оцінювати результати роботи, зроблені у вашому першому шлюбі. Ви запитаєте себе, як я можу бути кращим чоловіком? Чому наш союз розпався? Те, що дійсно пішло не так? Які слабкі чи потрібно мені працювати? Є багато питань залишилося у вашому першому шлюбі. Так що ви повинні в змозі відповісти на всі перші нескінченні питання, перш ніж думати знову одружитися.

По-друге, знаєте, що ви дійсно шукаєте в партнері. Будьте впевнені, рис характеру ви хочете. Не змушуйте себе, щоб заспокоїтися тільки тому, що ти самотній і гостро потребує компаньйона. Нехай, нарешті, час відповісти на ваші запитання. Насолоджуйтесь свободою, принаймні на мить і дати собі багато часу в пошуку Вашої потенційного партнера, перш ніж сказати «так» ще раз.

Вступаючи іншу главу у своєму житті, другий шлюб є ​​дуже складним зобов’язанням для вас. Багато різних речей буде скоро зміниться у вашому повсякденному житті, коли ви, нарешті, вирішив вступити у повторний шлюб у знову. Свобода ви будете знову програв. Ви повинні бути готові нового відповідальність ви будете приймати і як ви берете його з готовністю.

Для одружившись вдруге, є багато речей, щоб розглянути для прийняття його успішним. Є багато ситуацій, ви повинні в змозі повністю розуміти, для того, щоб уникнути відмінностей знову до вашого нового дружину. До них належать такі:

• очікування для здорового шлюбу
На початку другого шлюбу, проблем не буде відбуватися миттєво. Що стосується нової пари, ви смакуючи нових знайшов свою любов. Проте, дуже багато очікування можуть виникати, коли один вимогливим до іншого. Це може бути виправлено, якщо ви можете сказати, що ваші обмеження і що ви можете зробити тільки.

• реалістичний підхід любові
Це може бути найкраще, що коли-небудь траплялося з другим шлюбом. Любов повинна цвісти безумовно з повагою. Брати і давати-це для рівного звільнення почуттів.

• позитивне ставлення і перспективи в житті
Це не може бути ідеальною на всіх, але щасливі в те, що у вас є. Не змушуйте себе в наданні тільки, щоб гарантувати щастя на вашого чоловіка. Ви повинні стверджував у своїх здібностях і можливостях вашого партнера. Заохочуйте вашого партнера в наданні його / її кращим в будь-якій іншій формі.

• спілкування про почуття
Ви повинні бути відкриті до того, що ви дійсно відчуваєте. Є час, щоб поговорити. Це може допомогти в підтримці полум’я живий. Прислухайтеся до свого партнера. У прослуховування ви отримаєте те, що він / вона хоче розповісти.

• розуміти і приймати відмінності
Ви не можете бути в змозі зробити все, це не буде коштувати вам будь-якої проблеми. Розуміння і прийняття слабкостей є частиною шлюбу. Люди не досконалі, тому вони мають намір зробити неправильні дії. Ви повинні поважати дрібниці він / вона зробила.

• прийняття рішень і врегулювання аргументи
Такі ситуації дуже важливо. Це може зробити або гальма. При прийнятті рішень ви повинні сказати, що ви думаєте. Можливо, прийняти думку вашого партнера. Вирішити ваші аргументи на свій час. Аргументи заперечую порушників. Це може створювати зазори у відносинах.

• спільні духовні основи і цілі
Це може бути добре, якщо ви обоє віримо в ту ж доктрину релігії. Він може уникнути дебатів про те, що є правильним переконанням. Мрію про ідеальний сім’ї є однією спільної мети. Це може бути зроблено, якщо обидва дуже спільний і серйозним. Це може бути гарною основою в найближчі роки. Це може бути керівною силою створення успішних відносин.

• Об’єднання сім’ї
Що робити, якщо ваш новий чоловік має дитину або дітей в його / її попереднього шлюбу? Ви повинні знати, принаймні, крок батьківських навичок. Ви маєте справу емоції їх нового середовища. Будьте хорошим на них, як вони також важливі для життя вашого чоловіка. Прийміть їх, як ви прийняті вашим партнером. Зробіть їх також одна з ваших головних пріоритетів.

У скоєнні вашого життя знову комусь, щоб він упевнений, що ви дійсно серйозно і підготовлені. Жертви і справжня любов повинна бути ваша порядок денний, для шлюбу це не само собою зрозумілим. Так би мовити, може ваш другий шлюб буде успішним і плідним.

З найкращими побажаннями і удачі.