Форму I-485 зміна статусу

Заповнивши форму I-485 Заява про реєстрацію постійного проживання або змінити свій статус схожий на завершення K-1 візі нареченої в тому, що все ж підтверджуючі документи необхідні при подачі.

Основні відмінності між двома додатками, що ви тепер повинні представити докази, що ви перебуваєте в шлюбі. Вам потрібно буде докласти завірену копію свідоцтва про шлюб. Листи або форму, що надається людині одружитися на тобі не є достатнім.

У Каліфорнії, ви повинні мати завірену копію свідоцтва про шлюб від посади клерка округу, де ви проживаєте, не там, де ви були одружені. Інші штати можуть мати аналогічні вимоги або можуть відрізнятися. Дізнайтеся, коли застосування для вашого шлюбу ліцензії.

Вам також необхідно надати докази спільного проживання, такі як мають обидві ваші імена по іпотеці, телефонні рахунки, розрахункового рахунку або іншого типу документації, яка означає, що ви в даний час живуть разом.

Це має забезпечити INS офіцер з достатньою документації, що це справжній шлюб, на відміну від «зеленої карти шлюбу.

Вам також необхідно надати копію форми I-94 від’їзду запис із зазначенням дати вашого нареченого в’їхав в країну, поряд з відповідних сторінок паспорта, показуючи їй в’їзд до США.

Ви також будете зобов’язані подавати оновлену форму I-864 присягою підтримки, з усіма оновленими супровідної документації.

Дат на всі ці документи повинні бути протягом останніх дев’яноста днів з дати вашої програми, тому ви не зможете використовувати букви, датованих від вашої візи нареченого як допоміжну документацію по цій присягою підтримки.

Вам знадобляться всі нові оновлені супровідну документацію, то є лист від вашого банку, роботодавця, платіжні квитанції, банківські виписки, брокерських звітах, а також нотаріально завірена письмове свідчення під присягою нещодавно підтримки.

Нові візи фотографії будуть необхідні для вашої дружини її заяву на зміну статусу, проїзний документ і зайнятості авторизації.

Ваш жених повинен прийняти всі її документи в офісі INS, яка обробляє додатки на постійне місце проживання. Як правило, це головний офіс INS у вашому районі. Див наступний веб-сайт для інформації про те, INS відділення по всій країні:

http://www.ins.usdoj.gov/graphics/fieldoffices/statemap.htm

Ваш жених повинен подати заяву на застосування на постійне місце проживання в обличчя.

Вона бере весь пакет додатків з нею і йде в найближчий центр обслуговування INS, перерахованих вище. Це має сенс для вас, щоб супроводжувати її, щоб уникнути будь-яких непорозумінь чи проблем вона може мати.

Не забудьте взяти з собою всі ваші супровідної документації. Не забудьте взяти з собою копії, щоб дати INS. Вони не будуть повернути оригінали документів.

Якщо ви відчуваєте себе комфортно з процесом, Ви можете заповнити Заявку на постійне місце проживання самостійно. Адвокат, ймовірно, буде стягувати з вас півтори-дві тисячі доларів, щоб обробляти всі ваші постійне проживання і пов’язаних з ними програм.

Якщо ви допустили помилку в цих формах, можуть бути затримки в цьому процесі. Тим не менш, вони не збираються відмовити в прийомі до Сполучених Штатів, як вони будуть з візі нареченої.

Ваша дружина не збирається бути депортовані. Так що ваш ризик вниз сторона набагато менше з коригуванням на статус постійного резидента, ніж з візі нареченої.