Флорида аліменти права і аліменти закон зміни вам потрібно знати

Кілька змін до аліментів та дитини були прийняті Законодавчим Флориді і затверджується губернатором, у минулому році. Флорида зміни аліментів законом чинності з 1 липня 2010 року. Дитина Флорида змін підтримку закону не вступлять в силу до 1 жовтня 2010 року. Ці зміни до чинних законів у деяких випадках лише кодифікація певних принципів, які ми були засновані на наступних тлумачення судами. В інших випадках ці зміни кілька істотною.

Я зупинюся на перегляд аліментів, так як ці зміни тепер законом і застосовуються до будь-яких розчинення подав після 1-го липня 2010 року. У статуті ж показує, що ці зміни не можуть бути підставою для зміни існуючого нагорода аліментів до 1го липня 2010 року.

Там тепер перераховані чотири різних типи аліментів нагород. Вони, реабілітаційні аліменти, довічне утримання, подолати розрив durational аліментів та аліменти. Подолання розриву і durational аліментів дві нові форми аліментів, які офіційно визнані в законі. До цих змін, аліменти нагород у відповідності з умовами durational або подолати розрив все ще часто здійснюється у випадках, але, необов’язково визнаються законом.

Новий закон також визначив деякі райони в спробі прояснити плутанину або неясностей і обмежувати певні розсуд суду. Існує в даний час спростовне припущення (яке все ще може бути подолане з достовірними доказами) про те, як шлюб визначається, виходячи з довжин шлюбу.

Наступні тепер передбачається:
Короткий термін шлюбу менше 7 років.
Помірний термін шлюбу більше 7 років, але менше 17.
Довгострокові шлюб більше 17 років.

Тривалості шлюбу визначається з дати вступу в шлюб до дати подання позову про розірвання шлюбу. Схоже, що з моменту припинення служби не збирається бути чинником у визначенні тривалості шлюбу. Нижче наведено два нових додаткових “типи” аліментів:

Подолання розриву аліментів визначається як нагороду підтримки для надання допомоги партії в здійсненні переходу від шлюбу, щоб бути єдиними і не може перевищувати 2 років в тривалості. Крім того, ця нагорода аліментів не може бути змінена, щоб або кількість або тривалість часу.

Durational аліменти можуть бути присуджені, коли довічне утримання недоречно. Вона буде присуджуватися за шлюби або короткі або помірною тривалості, за умови, що партія має потребу в економічній допомоги. Ця нагорода не може перевищувати тривалість шлюбу.

Здебільшого, за деякими винятками, довічне утримання будуть нагороджені в довгостроковій перспективі шлюбу.

Я просто торкнувся істотні зміни, які відбулися. Є безліч інших змін, які я ще не вирішені. Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, не соромтеся звертатися Вестон розлучення адвокат, Еван H. Барон, в 954 385-9160, щоб обговорити це питання.