Успішний шлюб ваша відповідальність

Початок шлюбних відносин, як правило, дуже солодкі для більшості пар. У цей період їх очікування високий з погляду позитивних досягнень у своїй професії, бізнесі і мають щасливий шлюб в цілому. Але, згодом, якщо є трохи назад набір або виклик, речі почнуть розвалюватися раніше, ніж вони очікували. Замість того, щоб будь-який з них запитати: «У чому проблема наших відносин і як нам рухатися далі?” Вони будуть питати, це все, що потрібно шлюбі? Це все, що є в житті? Навпаки, вони повинні знати, що у них є все, що потрібно, щоб зробити роботу відносин в їх розпорядженні, і що для будь-якого позитивного зміни відбуваються у відносинах, вони повинні змінити себе. І ось тут багато пар помилку

Ви повинні знати, що шлюб є ​​серйозним бізнесом, має насіння і час збору врожаю, вона має свої хороші і погані сторони. Вона повинна бути добре розвивати і добре подбали, для Вас, щоб отримати позитивну прибутковість. Ви повинні знати, що ваше життя і ваше щастя є вашою відповідальністю. Ваше задоволення і виконання у відносинах повинні прийти зсередини вас, а не від зовнішнього джерела або втручання. Замість того, щоб жаліти себе, ви повинні зробити відверті зусилля до комунікації і близькість. Ви повинні мати його в задній частині вашого розуму, що, якщо ваш шлюб, щоб вижити, ви повинні створити на це часу, поставити деякі думки і зусилля в цьому. Коли ви бачите ваш шлюб як серйозний бізнес, ви будете розглядати його як такої.

Якщо це правда, що ви не хочете, бізнес, який ви вклали так багато часу, енергії та грошей на на невдачу, ви також не повинні дозволяти вашим відносинам на провал, як ви також вклали багато в нього з першого дня. Це дозволить вам побачити ваші відносини як один великий суб’єкт господарювання, який відділений від його власників. Є певні речі, які необхідні для бізнесу, щоб досягти успіху якої люди, що працюють там, не подобається, а тому, що бізнес вимагає ці речі, щоб домогтися успіху. Люди, що працюють там повинні дати його в бізнесі. Є певні речі, також, що подружні відносини вимагають, щоб зробити його успішним, яке не може бути зручно для людей, що займаються через роботу або інших зобов’язань, таких як створення часу, щоб зробити цей телефонний дзвінок, проведення вихідних разом, що шлюб вимагає, щоб це міцний і партнерів у відносинах повинні дати до нього.

Все, що ми робимо в житті вимагає часу, зусиль і зобов’язань. Чому б нашому шлюбу отримати той же рівень уваги, який наша робота чи кар’єра отримує? Ми приймаємо постійні зусилля для поліпшення нашої професійного життя за допомогою прийняття подальших навчальних класів та участь у різних відповідних семінарів. Ми вважаємо, що тим самим ми будемо претендувати на підвищення заробітної плати, просування по службі або навіть великі проблеми на роботі. Чому б не ходити на заняття або відвідувати відповідні семінари для нашого особистого життя, так що ми можемо поліпшити цей аспект нашого життя, а?

Чи замислювалися ви, чому деякі пари залишаються разом так довго і іншої дзвонити, це йде протягом дуже короткого часу. Ретельне дослідження показало, що це не те, що відбувається з нами, що визначає якість нашого шлюбу. Це те, що ми робимо, що відбувається, що буде визначати якість нашого життя разом. Реальність про шлюби, в тому, що більшість відносин стикаються з аналогічними проблемами. Всі вони мають свою частку від нудьги, рутини, фінансові проблеми, проблеми з дітьми, проблеми з родичами та членами розширеної сім’ї та головних розчарувань життя в цілому. Різниця в тому, що проблеми, які можуть викликати інші відносини розвалюватися приніс пари в успішних відносин ближче один до одного.

Нарешті, слід зазначити, що хороший шлюб не залежить від знаходження правильного партнера. Це багато в чому залежить від буття відповідного партнера. Шлюб вимагає, щоб ви щоденні зусилля, щоб бути точно така людина, що ви хотіли б вийти заміж.