Топ 5 речей, які необхідно враховувати при хостинг баксів ніч

Перед тим, як потрапити в топ-5 речей, щоб розглянути, було б доцільно, щоб відзначити, що перша ніч баксів більше, ніж просто виправдання для всіх, щоб отримати повністю витрачені даремно, і піти в стрип-бари потім прокидаються з похмілля. Це святкування останні дні Бака, щоб бути єдиним. Так що все виходить і робить те, що вони, як правило, не роблять (в деяких випадках). Подобається не продовжувати пити до 4 ранку, а випадкові розмови з незнайомими людьми, яких ви ніколи не зустрічалися. І долар буде робити ці речі, можливо, востаннє, як одну людину.

Тому що випадок так важливо, завдання хостинг баксів ніч не ставитися дуже серйозно. Якщо ви коли-небудь були найкращим людиною, як я, то ви знаєте, що проведення ночі і організації партії баксів дещо складною, як ви хочете, щоб це було вночі, що пам’ятають і доступними для всіх.

Ось деякі міркування, коли поставлено завдання хостинг ніч Бака, щоб це успіх:

При організації нічого дуже важливо мати план. Це абсолютно очевидно, і я впевнений, що найкращий чоловік або дружки буде планувати ніч. Я не думаю, що це потребує уточнення. Так що давайте рухатися далі.

Якщо ви хочете баксів ніч, щоб бути успішним, то на додаток до плану, не менш важливо бути гнучким у ваш план. Пам’ятайте, що все сталося. Багато людей будете пити, і деякі гості не приїде на час, деякі заблукали і інші будуть блукати. У ресторані можуть бути не готові в той момент, коли ви приїдете, і розваги, може спізнюватися серед багатьох інших пригод, які можуть відбутися протягом ночі. Ми живемо не в ідеальному світі, де все йде за планом. Можна, однак, бути гнучкими в плануванні, так що коли справи йдуть не так, щоб план, який ви можете легко налаштувати, щоб врахувати зміни. Якщо ви не гнучких в налаштуванні підхід, то ви будете в кінцевому підсумку кричати, скаржитися і рвати на собі волосся, коли стриптизерка прибуває 30 хвилин пізно, або, коли ресторан подвійні замовлений.

Я збираюся розповісти вам дещо ще, що зручно мати на увазі, коли хостинг ніч Бака, і це те, що більшість людей схильні упускати з виду. У свій час багато років, ніхто не буде пам’ятати, що стриптизерка прибув пізно або, що ресторан був перебронювати, гості будуть пам’ятати тільки свій досвід ніч. Ви хочете, щоб випробувати свій гнів і розчарування і речі не пішовши в план? Запам’ятати Вночі близько долара, а не ви. Так що будьте готові і готові прийняти будь-які невдачі спокійно і зробити більшу частину ночі.

Будучи позитивною з самого початку і протягом ночі, і бути гнучким у вашому плані люди знайдуть своє ставлення (як господар вночі Бака) інфекційні, і вони теж будуть в гарному настрої. Тоді будь-який аварії, які можуть виникнути, будуть оброблятися з тим же відношенням. І тільки позитивний досвід прийде з того, що, можливо, здавалося б, був негативним з самого початку.

Останній і, мабуть, найважливіша річ, щоб розглянути, що якщо ви відчуваєте задоволення, гості веселилися і Бак весело … баксів ніч успіх і ви добилися всього, що можна було б очікувати від вас як кращий чоловік або дружки. Ваша мета була досягнута. Вітаємо!