Тому грати-винуватих-так контрпродуктивним

У будинках по всій території Сполучених Штатів, пари грає в небезпечну гру. Це гра, яка руйнує шлюб і призводить до гніву образи, гіркоти і забудованої. Він відомий як винного. Хоча більшість подружніх пар зіграли його в один час, більшість з них не розуміють, як контрпродуктивним це для щасливого шлюбу. Протягом цього важкі економічні часи, однак, це більш популярні, ніж будь-коли.

винуватих у вашому шлюбі

Ось звичайний сценарій. Пара оплати рахунків протягом місяця, але через спад грошей, що надходять в, здається, охоплює все менше і менше. Тоді один рахунок спливає – може бути, рахунок кредитної карти або рахунки за телефон – тобто вище, ніж зазвичай. Провину починається гра. Чоловік звинувачує дружину для підбігаючи рахунок. Дружина звинувачує чоловіка не шукає більш високооплачувану роботу. Досить скоро винуватих загострюється і рахунок, який викликав весь безлад забули.

Після бою закінчується, і люди відчувають себе погано про боротьбу за щось тривіальне, як законопроект. Вони відчувають провину за бою, але також трохи зол, тому що інша людина “завжди покладає провину на них” з тих чи інших піде не так у відносинах. З часом, ця образа накопичується і стає майже так само відчутне, як справжня стіна блокування близькість, спілкування, і співчуття у шлюбі.

зберегти ваш шлюб = кінець винуватих

Гірша частина про винних у тому, що він викликає довготривалого ушкодження без надання будь-яких позитивних результатів. Коли бій закінчиться, ніякого рішення не було досягнуто. Законопроект не ближче до виплачуються. В результаті той же бій, ймовірно, буде повторюватися знову і знову.

У той час як ця гра, можливо, був частиною вашого шлюбу протягом тривалого часу, ви можете зберегти ваш шлюб шляхом припинення циклу. Вивчення того, як зробити це не так просто. Ви, напевно, стежили за кожним пара у ваше життя отрутою їх шлюб грати в цю гру. Нову книгу під назвою Як мати хороший шлюб в поганій економіці може допомогти мати щасливий шлюб.

За допомогою цієї книги, ви зможете знайти альтернативу провину гра, яка буде працювати.