Символи та значення річчя

Подорож разом ще один рік знаменує інтенсивність прихильність пари, акреція час незамінні. Ранні щорічні подарунки дали, були продовженням весільного подарунка, практично побутових елементів для резервного копіювання через пару одіссею спільного життя.

Де відбуваються урочистості, компанії не дуже далеко позаду. Нові шляхи і нові ідеї зберігається.

Ви ніколи не замислювалися, чому папери пов’язана з першою річницею році? З невідомих причин на об’єднання, блокування волокон в папері символізує силу і витривалість у пари є для їх першого коригування спільного життя.

У другу річницю році, бавовна є символом вибору. Він завжди був пов’язаний з процвітанням і довговічність. Китай є сучасною темою, в той час як білі гвоздики також може бути задане для гордості і краси.

Кристал символізує сучасний пункт для третьої річниці року. Це означає, незаплямованими великої любові, яка вказує на один одного. Хоча традиційний матеріал не романтично, шкіра увазі довговічність.

Поради щодо вибору подарунка на 4-й річницею весілля є фрукти і квіти, які призначені квітучих і плідні відносини. Якщо ви плануєте дарувати квіти поодинці, герань пропонованих цвітіння яких випадково означає дурість і дурість!

Через 5 років міцного шлюбу, дерева і срібла є традиційними і сучасними символами, відповідно. Відповідні квітка ромашка, яка представляє невинності і любові.

На десятому ювілейному році життя пари разом вже символізує, як їх шлюб був в змозі підтримувати довгострокові відносини. Олова або алюмінію або блідо-жовтий або ювелірних виробів з діамантами являє собою міцний радісного відношення.

На 15-річчя, оловом в якості символічного матеріалу цієї знаменної представляє збереження і довголіття. Кристала, що і сучасний підхід означав би багато сенсу в залежності від колірного відтінку. Ясний кристал означає розуміння і магію один з одним.

Після двох десятиліть разом, 20-й річниці весілля є одним з найбільш елегантних, що святкування традиційного Китаю та сучасні символи платини буде робити. Китай символізує тонкі елегантні почуття один до одного протягом останніх 20 років.

Річчя всі символи в результаті Тхет вимагає OD суспільства. Шлях шляху назад, тільки 25-й і 50-й річниці весілля були зараховані в середньовічній Німеччині, де все це почалося. Сьогодні кожен рік вже має своє власне відображення символу, дорогоцінний камінь, і квіти.