СПА дівич-вечори

Весілля розуму нищівно стресових справ. Планування, яке входить у весіллі є щось споріднене повне оголошення з війни. Є плаття арматура, взуття, яку не вийде потрібний колір і, що нещасні п’ять фунтів, які просто не залишають тіла нареченої Неважливо, що вона старається. До того часу, тижні весілля катається, ніхто не говорить з кимось ще і настрій менше раділи. Традиційно дівич-вечір спричинило виходити і отримувати liquored в ніч перед весіллям, але як яскрава це може бути? У день, коли ви хочете виглядати на все найкраще, що ви будете з похмілля, з кров’ю постріл очі і невелике запаморочення, як ви клацаєте ваш шлях через всю вашу сім’ю. Perfect.

Все більше і більше наречених вибирають для спа-день, як дівич-вечір їх, і я кажу Брава, дівчинки, Brava! Наречена і її весіллі всі повинні триматися разом в спа, і є кілька процедур, але вони повинні це робити за тиждень до весілля, а не напередодні. (У разі алергічної реакції на лосьйон або скраб.) Що може змусити вас почувати себе більш розпещені, більш особливим, ніж день в спа?

Якщо ні спа у вашому районі, або спа-день не в ваш бюджет, ви можете відтворити деякі з тих же ефектів у вашому власному домі. Вам просто потрібно кілька предметів домашнього вжитку, деякі конфіденційності та ембієнту і освітлення, щоб дати повне відчуття, що спа-салон. Є компанії, які виконують спа-сторін вони демо-версії своїх продуктів на вас, а потім пропонують свої каталоги і спеціально дешеві товари, які можна купити на місці. Перевага тут у тому, що ви не повинні намагатися ламати голову для спа-процедур, недоліком є ​​те, що ваші друзі можуть думати, що тільки запросив їх, щоб купити речі від вас. Хоча деякі з цих речей дійсно неймовірний, він може бути трохи дорогий, так що ваші друзі можуть бути права скаржитися небагато. Переконайте їх, що ви не очікував, що хто нічого купувати взагалі.

Волію не перетворювати дівич-вечір в крок продажів? Ви все ще можете зробити собі масаж: м’яко теплі товсті бавовняні шкарпетки, одна пара для кожного гостя. Нехай вони знімають взуття, як тільки вони прибувають і мати їх замочити ноги в таз з теплою водою. Для кожного басейну, додати кілька крапель ефірного масла або бутильована ноги замочити. Після того як вода охолоне, у кожної людини ноги скраб з сіллю спеціально скраб (морської солі змішати з трохи оливкової олії або миття тіла, якраз достатньо, щоб зробити пасту), а потім добре промити. Рушник з ніг і потім ковзання на утепленій шкарпеток. Той, хто як і раніше стривожений після цього повинен покинути-Прямо зараз.

Сіль скраб можна використовувати на руках, а також, поставити хорошу суму в долоні, руб бадьоро разом, по вершинах обох і уздовж кожного нігтя. Змийте і дивуватися, як м’які і шовковисте руки сталі. Дослідження вашій місцевій бібліотеці або в Інтернеті для більш рецепти для спа-процедур.

Добре, ось один бонус, який завжди отримує схвальні відгуки в моєму будинку: какао 1/2 чашки пекаря, 1/2 чашки коричневого цукру, додайте достатньо оливкової олії, щоб зробити хороший працездатним пасти. Скраб на вашому тілі, дозволити йому сидіти на мить, а потім промити дуже добре. Ваша шкіра буде м’яко відшаровується, оголюючи м’якою, шовковистою шкірі. І ви будете відчувати запах настільки смачно!