Романтичні ідеї для того, коли у вас є хронічні захворювання

ION:

Чи можете ви бути романтичним, навіть якщо у вас є хронічні захворювання? Так, але ви повинні докласти зусилля, в романі відділу. Близько 75 шлюбів закінчуються розлученням, коли хвороба присутня. Ви можете зберегти ваш, поставивши деякі прості романтичні ідеї на місце.

Романтичні ідеї для того, коли у вас є хронічні захворювання

“Гарячі і турбували!” Для більшості людей ці слова створюють образи крутясь в листах, затамувавши подих виходу на того, кого любиш. Для тих, з хронічними захворюваннями, однак, “гарячі”, швидше за все, відносяться до своєї щитовидної залози, нічна пітливість, або грілку на високих. “Набридло …” Ну, давайте просто скажемо, коли ваше тіло болить, все змушує вас почувати себе турбувати: кішка, яка не зрушиться з вашої нозі, суглоб, який продовжує битися, і чоловік, який може хропіти через незначні землетрусу. Це може бути важко бути романтичним!

Майже 1 з 2 людей живуть з хронічними захворюваннями в США, яка означає, що багато шлюбів зруйновані цим непроханим третьою стороною хвороби, часто в тому числі психічні захворювання, а також. Сімдесят п’ять відсотків з них закінчуються розлученням. Романтичні ідеї не повинні бути використані тільки на День святого Валентина.

Так! Як деякі способи, щоб отримати іскру? Ось деякі творчі ідеї романтичних подарунків і способів сказати “Я люблю тебе”.

Якщо у вас є хронічні захворювання:

1. Зробіть зусилля. Зупинка з виправдань. “Я втомився, я не відчуваю себе добре. Я так боляче”. Я сказав все. Знаєте, що? Ви, ймовірно, завжди буде втомленим. Покласти на музику, відпочити і розслабитися. Тобі боляче? Якщо ви можете відштовхнути частину болю ви скоро будете відволікатися і забути принаймні, велика частина її.

2. Зробити романтики пріоритет. Це означає, що не витрачають весь суботу очищення вашого будинку, а потім не вичерпаний. Відпочити, навіть якщо це тільки так можна розмовляти, не засинає.

3. Будьте ентузіастом під час романтичного вечора. Навіть якщо ви просто виходити на вечерю, не кажіть: “Я роблю це тільки для вас. Я дійсно не хочеться.” (О, так, який перетворить його в.) Smile і говорити про приємних спогадів або мрії у вас є. Пообіцяйте собі не говорити про свою хворобу протягом всього однієї ночі.

4. Ви не повинні писати романтичні любовні вірші. Просто зібрати міні-альбом з ваших улюблених фотографій і включають в себе замітки про ваших спогадів і як багато він означає для вас.

5. Складіть список всіх речей, які ви помічаєте, що він робить, що ви зазвичай не подякувати йому за: вивезення сміття, ви отримуєте ліки в середині ночі, даючи вашій дитині ванну, вичищати ящик для сміття. Введіть листок всі ці речі в конкурсі шрифтами і різними кольорами.

6. Отримати над почуттям самосвідомості і придбати нижню білизну, що не схожі на ваші бабусі.

7. Текстове повідомлення йому щось сміливими або звірячому романтичних що ви сказали б, коли ви вперше закохалися-і текстові повідомлення не існувало.

8. Дайте йому саморобну купон на те, що він хотів би, але не витрачатися на дуже часто, такі як, “Хороший для 5 без вини годин з друзями дивитися футбол”. Уникайте його відчувати себе винуватим, коли він хоче зробити щось, ви можете брати участь у (наприклад, в походи або їзда на американських гірках.)

Якщо Ваш чоловік має хронічні захворювання:

1. Купуйте їй їжу, що вона може з’їсти без вини – навіть якщо у вас полювання його. Чи знаєте ви, шоколад містить фенілетиламін, хімічна речовина, яка виробляє почуття “закоханості”? Подивіться на свою аптеку на цукор Рассел Стовер в безкоштовний шоколад. Старбака щойно представила новий напій небесне, без цукру, кориця Dolce ‘. Тепер це романтично!

2. Тримати її за руку, протерти спину, називав її зменшувальним ім’ям ви не використовували протягом п’яти років, не чинили тиску на неї більше. Обніматися, притискатися, обніматися і ще кілька, як ви ніколи не відпустив її.

3. Скажіть їй, що все, що ви любите про неї: наскільки вона сильна, скільки ви захопитися силою в боротьбі з хворобою, як ви прилипання навколо ні на що. Хто потребує романтичної поезії? Говорити від серця!

4. Купи їй те, що вона не буде купувати собі, як $ 20 пляшки лосьйону, CD вона згадується або крісло-качалка для внутрішнього дворика. Що це те, що вона могла насолоджуватися, коли вона погано себе почуває? Балувати її.

5. Дайте їй романтичного відпочинку. Коротше кажучи, взяти дітей з дому весь день і нічого не говорите, коли ви приходите додому о 4 годині дня, а вона все ще в піжамі.

6. Напишіть їй записочки любові і заховати їх по всьому будинку. Або дати їй романтичний карту (так само, як, тому що … 3 дні до Дня святого Валентина) і написати в ній, охоплюють одну цілу панель з своїми словами.

7. Шукає романтичної вечері на ідею залишитися вдома? Купити електричний котел фондю і заставу зануритися щось в свічках один вечір на тиждень і просто поспілкуватися.

8. Потрібно розмова стартерів? Купити ігри, такі як «знати … Ви краще” або купити книгу. Просто зробіть пошук за словами “Книга питань” для десятки варіантів. Є ще мільйон речей, які ви не знали про існування один одного, і так, говорити дійсно створює близькість.

Існує немає такої речі, як ідеальний шлюб. Але шлюб, де і люди, які беруть участь у збереженні його живим, незважаючи на наявність хронічного захворювання, може бути одним з найприємніших радощів у вашому житті. Романтика виявляється в багатьох формах. Я любила свого чоловіка більше, ніж будь-коли раніше, ніж ніч я буквально не міг рухатися від ревматоїдного артриту спалаху. Я “спали” сидячи на дивані, і він спав на підлозі поруч з диваном, щоб заспокоїти мене кожен раз, коли я переїхав і кричала від болю.

Любов виявляється в багатьох формах. Одна з книг, які я купив всі пари у моєму житті “Любов і Повага: любов вона найбільше бажання, повага, яку він відчайдушно потребує” Емерсон Eggerichs. Чоловіки хочуть відчувати до себе повагу, жінки хочуть відчувати себе коханими. Зазвичай ми пропонуємо нашим дружинам, що ми хочемо, а не те, що їм потрібно. Усвідомлюючи всі маленькі, що ми робимо кожен день, які дають один одному любов і повагу, додати до романтики, коли ви найменше цього очікуєте.