Поради, щоб оживити свої стосунки

Це так важливо, що ті з нас, які знаходяться в серйозних відносинах зробити все можливе, щоб переконатися, що ми тримаємо нудьгу і монотонність з наших відносин. Нудьга є головним вкладником в занепад багатьох відношеннях, але, якщо ми знаємо, і усвідомлюючи, що нудьга може бути потай це шлях у ваших стосунках, то ми можемо вжити заходів, щоб переконатися, що ми не в кінцевому підсумку інша статистика.

Ось деякі поради, які допоможуть оживити ваші стосунки.

1. Господа – Візьміть у руки дюжину троянд і дати одному вашій дівчині. Візьміть пелюстки решту 11 і розклав їх на ліжку або під ковдрою (ще одна порада – Або зовсім нове місце). Не забувайте про свічки.

2. Чи не творчий тип? Це нормально. Майкл Уебб написав кілька прекрасних книг, яка допоможе вам на правильному шляху в найкоротші терміни. Його книга являє собою вірний шлях, щоб оживити ваші стосунки.

3. Спробувати зробити свій власний ігрового поля. Знову ж, якщо ви не творчий тип, є дійсно хороші джерела, які допомагають у цій галузі. Майкл Уебб має хорошу книгу для цього теж.

4. Одна порада, який завжди додаються спеції до моїх відносин це – з зав’язаними очима вашого партнера (можливо, навіть Teather його / її руки до ліжка посади) і ніжно пестити все тіло їх з чистою ганчіркою перо.

5. Організуйте пікнік ввечері. Забирайся ковдру і принести закуски ви готові (шоколад, виноград, полуниця, вино, шампанське або що завгодно). Тепер, просто лягти на ковдру і дивитися на зірки.

6. Ви схильні займатися любов’ю в тому ж місці весь час? Якщо це схоже на вас, це час, щоб змішати його. Я, здається, є деякі хороші спогади, які мали місце на нашій пральної машини під час віджимання.

Пам’ятайте, що якщо ви починаєте нудьгувати у ваших стосунках, важливо, що ви будете діяти швидко, так, що ваші відносини не стає інша статистика.