Поради возз’єднання сексу

Секс є таким потужним, красивим, інстинктивним способом для пар, щоб висловити любов і близькість. Він прагне бути центром повернення на батьківщину фантазій. Але після того, як фізично відділені в процесі розгортання, незручні моменти неминучі. Хоча після розгортання підлоги може прийти природним для деяких, інші можуть вважати його спочатку складним. Якщо зосередити увагу на відновленні близькість, відмінний секс буде слідувати.

Кілька порад:

1. Планування особистого часу разом без дітей, батьків, друзів або родичів.
2. Обмежити споживання алкоголю, занадто багато знижує статевий потяг і продуктивності.
3. Обговорення, обніматися, флірт. Будь грайливою!
4. Зв’язок ваші сексуальні бажання. Не поспішайте в нові позиції. Переговори про будь експериментів. Створити атмосферу довіри і комфорту. Будьте терплячі і ніжні. Секс це не просто акт і оргазм. Обійми, поцілунки, ласки і шепоче висловити любов, теж. Отримуйте задоволення і насолоджуйтеся бути один з одним.
5. Вжити заходів проти вагітності (якщо тільки ви не плануєте один).
6. Пам’ятайте, що втома є загальним під час початкового возз’єднання. Якщо ваш партнер дуже втомився, щоб бути з тобою фізично, це не є ознакою відмови. Сон в обіймах один одного або використовувати іншу форму інтимної сенсорним підключити.
7. Вирішувати питання гніву, образи, недовіра, ревнощі або тривоги. Вони значно зменшити вашу здатність бути близьким і люблячим.
8. Бути друзями. Подивіться в очі один одному.
9. Сказати “Я тебе люблю”.

* Адаптовано з вижили розгортання і життя після розгортання Карен Pavlicin.