Пляжі нас Віргінські острови

М’які піщані ділянки, відокремлені бухти, плескіт води над скелястими скельними утвореннями: Пляжі в США Віргінські острови ідилічною для романтичного медового місяця. Розташований на схід від Куби і всього в декількох хвилинах польоту з Сан-Хуана або Майамі, Сент-Томас, Сент-Круа, Сент-Джон і прекрасні місця, щоб провести свій медовий місяць. Вони також пропонують одні з кращих пляжів в Карибському морі – ідеальне місце для медового місяця. Серед них:

• Magens Bay, Сент-Томас – найвідоміший з американських Віргінських пляжів острова і, мабуть, кращий пляж на островах Magens Bay. Це прекрасне протяг сидить на північній стороні Сент-Томас, захищеному від довгих, тонких мисі. Дуже популярна серед туристів і жителів, Magens Bay є прекрасним місцем для пікніка, а також плавання. На пляжі є лави пікніка та барбекю грилі, а також спокійний серфінг, захищені з обох сторін двома півостровами.

• Sapphire Beach – уздовж східного узбережжя Св. Фоми лежить Sapphire Beach, прекрасно названий на честь його тепле, бірюзове, кришталево чистою водою. Sapphire Bay чудове місце, щоб плавати. Дотримуйтеся обережності, проте; прибою може бути грубим. Через це, район дуже популярний серед любителів віндсерфінгу.

• Morningstar Beach – У гирлі мальовничій гавані Шарлотта-Амалія у Сент-Томас лежить Morningstar Beach. Насолоджуйтеся сонцем тут, як ви дивитеся круїзні судна ковзають в порт. Цей пляж має казковий вигляд як на місто, і вийшов у Карибське море. Morningstar Beach пропонує гарне підводне плавання, а також широкий спектр водних видів спорту.

• Виноградна лоза моря – на східній стороні острова Санта-Крус є Виноградна лоза Біч, районі, який був сильно пошкоджений під час урагану Хьюго кілька років тому. Хоча багато готелів тут були знищені без можливості відновлення, пляж повернулася до своєї колишньої слави. Цей сонячний, широке простір піску в кілька сотень метрів в довжину і має кошти для водних видів спорту, а також легкі закуски.

• Бак-Айленд – розташований приблизно в милі і половина від північного берега острова Санта-Крус є Buck Island Риф Національний пам’ятник. Цей острів і навколишні риф захоплюючий підводний морський парк з прозорою, теплою водою і кораловими рифами. На додаток до більш ніж 90 різних сортів риби уздовж рифа, Бак-Айленд привертає велику різноманітність птахів і метеликів. Часті катери і пороми підключити Бак-Айленд з Санта-Крус. Послуги на острові включають столи для пікніків і барбекю ями, прекрасна туристична стежка і оглядовий майданчик.

• Maho Bay Beach – “. Котеджі” три пляжі в Maho Bay на Сент-Джоні відомі своїми нагородами, екологічний наметовий табір і високотехнологічних Цей кемпінг, присвячений збереженню навколишнього середовища і взяла збереження та повторного їзда на велосипеді до образотворчого мистецтва. Кожен блок оснащений біотуалетів; сонячних батареях електроприладами, світильниками, і нагрівачі води, і повністю самопідтримується. Пляж тут створює хороші можливості підводного плавання і є домом для великої популяції пеліканів.

• Cruz Bay – Cruz Bay є точкою входу в Сент-Джон, місце, де пороми з Санкт-Томас і Сент-Джон доку. Центр для відвідувачів тут мандрівники повідомляє про національному парку, а також діяльності і житлові приміщення і оренду автомобілів. Існує також вісімнадцять-хвилинне відео показано тут про спостереження за живою природою, пляжами, і пішохідні стежки в парку.

• Caneel Beach – Провідні від туристичного центру версти стежки, що веде до Канільо Біч, одному з кращих пляжів на острові Сент-Джон – і дійсно Карибського басейну. Канільо Біч є домом для кількох розкішних готелів, але не гості готелю можуть користуватися пляжем, а також ресторанів там. Канільо пляж насправді складається з семи осіб, білий пісок, незаймана, бухти і пляжі є Меккою для дайвінгу та снорклінга через його тільки що офшорні рифами і кокосовими пальмами, відносно незайманою, піщані простори.

зображення:
magensbay.jpg
Magens Bay на вул. Томас
ISTOCKPHOTO; ліцензію на весільні майстра

stjohn.jpg
Острів вул. Джон
ISTOCKPHOTO; ліцензію на весільні майстра