Ось як, щоб отримати безкоштовний облік браку

Одним з найбільш добре організованих держав з точки зору збереження життєво важливих Шлюб Флорида Records. Держава записів Флорида шлюбу один хороший приклад. Було підраховано, що Управління статистики природного руху населення Флориди має більш 5000000 публічні записи шлюбу у файлі. Всі ці документи знаходяться на державне зберігання і той, хто бажає мати їх копії знаходяться під суворим інструкціям і процедурам в отриманні інформації.

Проводити публічне Шлюб звіти пошуку, ви можете використовувати телефон, факс, пошта або зробити це особисто. В даний час, ви можете також отримати доступ до інформації про шлюб записів в Інтернеті. Одна річ, яка повинна забезпечити дослідника в тому, що шлюб повинен були проведені у Флориді, в іншому випадку, ви нічого не знайдете. Шлюб записів з 6 червня 1972 по теперішній можуть бути досліджені в офісі статистики. До цієї дати, перейдіть на клерка графства суд, де свідоцтво про шлюб було видано.

Люди добираються, щоб бути зацікавлені у пошуку інформації про державні облік браку для всіх видів причин. Через це, Флориди розробила процес для того, щоб задовольнити прохання від людей в дуже впорядковано. Як і деякі політики і вимог реалізовані і в інших місцях щодо розкриття інформації про публічних документах, Флорида також попросив деяку суму грошей для запиту.

Вона коштує $ 5,00 за одну сертифікацію і $ 4,00 за кожну додаткову сертифікацію і ту ж запис, коли угода здійснюється в той же час. Існують спеціальні принципи, дотримуватися у проведенні пошуку записів шлюбів. Там немає ніяких обмежень для замовлення цих записів і плата виплачується без звільнення нікому. Чи запис була виявлена ​​чи ні, платежі повинні бути не підлягає відшкодуванню. Офіс буде видавати “не знайдено” заяву, в тому випадку, якщо пошук не може знайти нічого.

Управління статистики Флориди значною мірою залежить, інформація надається їм різні графства статистичних служб та судів. Вони здійснюються під юрисдикцію штату Флорида. У відповідності з державним законам, будь-яка особа має право вимагати сімейне історії нічиїм або довідкова інформація, так довго, як це робиться у відповідності з процедурами.

В даний час, ми виграємо від величезною допомогою приніс нам Інтернет. Завдяки цьому, уряд Флориди в змозі зробити запис доступною з будинку його жителів. Пошук в Інтернеті записи шлюбу був наданий на наступних підставах: кожен може досліджувати людей в таємниці, це можна зробити в будь-якому місці за умови, що у вас є комп’ютер або ноутбук, є багато інформації, яку ви можете отримати, і ви будете бути в змозі мати інформацію про Флориді записів шлюбів дуже швидко.