Оренда весілля

Дозвольте мені дати трохи фону на моєї останньої “весілля” досвід в кінці минулого тижня. Звичайно, це весілля було все розплановано.

що завгодно.

Якщо я в будь нічого, все змінюється. Я просто мати такий ефект. Ніби як засмітився туалет без поршня. Моя дружина працює з цієї молодої леді, яка виходила заміж. Я познайомився з нею кілька разів, і моя дружина не так вже близько взагалі до неї.

Моя дружина повинна була бути покоївки нареченої (матрона нареченої для вас політкоректно Knuckleheads). Так чи інакше протягом тижня після весілля, моя дружина стала покоївка (Матрона) Пошани і якось я став вступити! Нареченій, щоб бути відправлені ~ TXT MSG 2 моїх WFE N звільнено її C, якщо я WUD млрд ушр. ~ Моя дружина запитала / сказав мені бути вступити і я сказав: “Чому, який помер”? Тоді моя дружина пояснила, що у них тільки є одна дарувати і їм потрібна ще одна, тому я сказав: “Ні”. Чому б і ні неправильної відповіді? Я отримую розповів «НИ» весь час!

Жінки є спосіб побиття там чоловіки у поданні, не кидали одного удару або кухонне приладдя (мав пончик кинуті на мене один раз). Вона називається “відсікання тактика”. Кожен одружений чоловік, який читає це знає точно, що я маю на увазі. Жінки там тряска головою вгору і вниз сказавши: “Це правильно, це правильно”!

Чоловіки не брехати самому собі. Сидячи там казав: “Я розумію, коли я хочу це!”

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA — Прокинься людина!

Найжорстокіша форма тортур, коли-небудь відомих людині. Так що я дуже неохоче погодився. Я буду в будь-якому нерозумно довбали весілля, тому що я не здаюся моєї Vittles!!

Ви знаєте, як багато лайна витрати на весіллях? Це не було навіть нашого весілля. Ми ледве знав їх. Я запитав свою дружину, якби ми оновлюємо наш обітницю, тому що ми не витратили так багато грошей, так як наші власні весілля. Вона сказала мені, щоб “труба його” (Злющий вона мене любить —).

Я відчував, що я роздавав гроші, як вільний “Наречена, що втекла” качающейся головою на бейсбольному стадіоні.

Ми купуємо всі ці речі і у мене є проблеми, звичайно, в основному, з цим платтям моя дружина буде носити тільки один раз! Я запитав її: “Чому вони не орендувати сукні, як вони роблять костюми і смокінги для чоловіків”? Ви просто думаєте, що я сказав, що найжахливіше заяву будь-яка людина міг вимовити. Вона сказала: “Тобто ні-ні. Жінки не люблять носити щось інше, жінки носили”. “Чому ні?” Моя дружина не дає мені цей погляд я ніколи не бачив раніше, і каже: “Я так не думаю. Я не носити деякі сукні після деяких Hoochie мама була в ньому. Ні, дякую”. Я сказав їй, що вона повинна бути, тому що жінки пердеть в ньому і не хочуть, щоб поглинути аромат іншої жінки!

репетиція

План репетиція зробити прогулянку через, а потім всі йдуть обідати. Ми отримуємо там, і все стоїть там дивитися тато нареченої садять дерево. Нам сказали, що це було б напівофіційний вечерю. Ми отримуємо там, і все це в джинсах чи шортах і футболках! Ось я в краватці, і це 88 градусів зовні! Так я втратив краватку, просто прикусити свій язик, і слідувати за натовпом. Що ви можете сказати моїм перевантаження метра починає зростати. Я тільки був там 15 хвилин.

Ми прямуємо вниз цей шлях близько 400 метрів в районі, де весілля відбудеться. Існує дерев уздовж шляху, який я хотів би термін “комар алеї”. Ми добираємося там пастор готовий піти, але знаєте що? 200 стільців необхідно загасити. Так що я початку проведення стільці. Чому вони не були це вже зробили? Так що я потію мій зад, як я дивлюся знову і нареченого і нареченої, щоб бути там стоять перегляду! Кожен несе ці стільці, навіть пастор!

Я допоможу будь-якого з нічого, але це було смішно.

Чому я не можу бути достатньо?

Я сказав: “Ей, я, принаймні 10 років на вас обох, і я майже не знав жодного з вас. Тому я пропоную вам відмовитися від Googly очі і йди сюди і допомогу”. Я сказав їм, мій “тимчасовий вид на працівника закінчується через 5 хвилин. Ви працюєте сьогодні, і стояти і дивитися досить завтра». Я намагаюся утримуватися, я дійсно роблю. Просто деколи це настільки важко, щоб не. Через півгодини перестановки стільців 5467 раз ми починаємо йти до кінця. Або мені так здавалося. У них є головний неф, де наречена і т.д. підійдуть все виклав, але фантазії квіткові горщики не вибудували. Таким чином, вони консультуються один з одним протягом ще 20 хвилин, поки я нарешті не йти і зайти в один і поверніть його. “Perfect”, мама нареченої, нарешті, каже. Чому так важко, я запитував себе? 10 людей, які намагаються отримати один квітковий горщик прямо! За любов усіх вийти!

Пастор, нарешті, йде нас через, а потім прийшов час, щоб поїсти. Їсти + мені в одному реченні це хороша річ! (Ні, не їж мене)

Не так швидко голодної людини. “Чи можете ви допомогти мені хвилину», каже мама нареченої. Ви коли-небудь чули гарчання лева? Це був я. Я пітнів, втрачаючи при цьому 5 пінт крові комарів і тепер вона хоче, щоб я допоміг місце свічки. У них є 17 акрів і є місця для свічок більше половини цього. Я ніколи не бачив так багато свічників в моєму житті. Можна подумати, домашній інтер’єр літака врізався в їх дворі. Ми отримуємо свічку розподілу зробити, а потім піти поїсти. Нарешті.

Наречений сюрприз бакалавра придумати і його маленький наречений кипить від злості! Вона просто подивилася на нього з я вб’ю тебе подивитися. Бачив його багато разів, тому я знаю, що я говорю. Я запитав, чи є у нього страхування життя, тому що він, ймовірно, не зробити його ще тиждень потягнувши, що такі речі на ній. Я сказав їй, I’snt шлюбу великий! Ви не бачили ще нічого. Ви повинні навчитися відсікання тактику. Тоді моя дружина вдарив мене по руці. Що я зробив?

день весілля

Вони хочуть, щоб ми там в 3:30 вечора. За 2 години до знімати?!? Я думав, що ті були прийняті після фактичної весілля? Яка різниця. Це весілля була дивною достатньо в будь-якому випадку. Запам’ятати свічки? Мама хоче, щоб вони всі освітлені. Вгадайте, хто отримує честь?

Отже, як я блукаю 10 акрів, що ці свічки покриття, я горю рідина з нової легше. Розширений вигляд ви запалюєте гриль з!

Тобто скільки свічок було. Це зайняло у мене 45 хвилин. Після того як я висвітлити їх усі її мама виходить і каже: “Ти світло їх всіх”? GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR! “Так”. Вона каже: “Ці не світло. Чи можете Ви запалити їх знову, будь ласка? Я тобі іншу легше”. Я сказав їй: “Вони задути через бризу». Я отримував відповідь спасибі, що намагався, або що буде добре чи про добре ми пробували?

Ummmm ні!

Таким чином, я повторно світлі 5000000000 гортати свічки, які підірвали, а потім ви готові до встановлення вступив людей на свої місця. Я дійсно хотів сказати гості просто сидіти там, де ви хочете. Не зрозумійте мене неправильно, все було красиво і у них були правильні ідеї, але було занадто жарко, і свічки не горіти занадто добре у вітер в середині дня! Я пройшов через 2 гриль запальнички, які несуть пару галонів рідини для запальничок і більшу частину свічки були, коли почалася церемонія в будь-якому випадку.

Піди розберися.

Вони принесли гостям вниз в коня і екіпаж. Приємна несподіванка, крім коней не було сумку на юті, якщо ви знаєте, що я говорю. Всі ознаки Гостьова книга (мала поставити в моєму сайті є – стріляти), вистачає їх весілля штуковина, і чекати в тіні, бо дуже жарко і волого.

Нарешті (натовп божеволіє) весілля запускається і всі сидять, випічка в 90-градусну спеку без тіні і тепер укуси мух знаходяться поза. Моя дружина одного відгризти половину її руку, тому що вона повинна була тримати 2 букети і не міг рухатися від церемонії. Відчував себе так погано для неї, але я не міг ходити і пороти її по руці перед 200 осіб. Це зробило б хороший телевізор, хоча (жарт). Люди стають жував, пітливість, і на вершині, що є оперна співачка. Це занадто жарко і волого для нотаток проколювання вух. Жодна весільна пісня. Не 2. 4 пісні! Здавалося, кожен раз, коли пастор закінчив пропозицію, була б пісня. Я хотіла померти від теплового удару.

Велика частина була ближче до кінця, коли у них було читання молитви наречених бабусь і дідусів. У них було їх на цих свитках, що ви могли прочитати з ними. Тоді женихів Бабуся хотіла на дії. Вона ляскає своїй інвалідній колясці до повного ходу і нігті кращий людина, який був його підтримкою обернувся. Вона хотіла, щоб у рамках цієї альтанки для читання і постукав правої ноги з-під нього! Я не думаю, що Велика стіна б зупинив її. Це зробило мій день набагато краще на короткий час.

Вони закінчують церемонії, а потім кінній упряжці приймає весілля до реєстрації намети. Існує зловити хоч. Усі просять, щоб нести їх стільцями 400 метрів вгору по схилу на прийом намети. Вгадай, хто допомагає, якщо вони не можуть виконувати свої стільці? GRrrrRRrrrrrRRRrrrrRRR …

Отже, я провів близько 30. Більшість людей пішки через пелюстки квітки на весіллях. У нас були свіжі мочитися кінь, щоб йти через, тому що мішки юті не були на коні!.

Ми встаємо на прийом намет і моя голова яскраво-червоний від жару, і вони хочуть більше фотографій. Прекрасно. Молодят розрізати торт і принести свій шматок вони скоротити разом до столу весільний для його збереження. Як вони йдуть, одна з наречених тітки або щось приходить і розмовляє з моєю дружиною. Вона була висвітлена на щось. Ніхто не в тому, що впали духом очима і щасливою одночасно. Вона починає їсти шматок пирога вони хотіли врятувати! Я мало не впав на землю від сміху. Ця пані збиралася в той торт, як не було завтра. Вона каже: “Це був хороший торт” і встає і йде з обмерзанням на всьому протязі її пальці й обличчя. LOL!

Я думаю, що почнеться прокат весільного сервісу. Міг би також платять за те, що добровільно у наступний раз. Отже, якщо ви чи хтось із ваших знайомих є весілля в найближчим часом, зателефонуйте мені по 555-ви-хочете залишити і MSG. У всякому разі, це був красивий весілля і прийому в цілому. Це всього лише деталі, які дістатися до мене, як звичайно.

Бог благословить,