Обручка є символом вічної любові.

Сучасна символіка у вигляді татуювання чи прикраси, крім обручки традиційної повзуть свій шлях у весільній церемонії, але є щось по суті таким простим і чистим про групу з дорогоцінних металів, золота, платини, срібла або іншого металу, що досі захоплює уяву навіть найсучасніших наречених, багато з яких як і раніше вибирають простий обручку, як символ їхнього шлюбу. Символізм кільце встановлюється в глибині давнину, як вважають, сходить до 17-м столітті в Європі чи навіть ще в Давньому Єгипті.

Традиція розміщення кільце на середньому пальці лівої руки звичай як вважають, походить від єгиптян, які вважали, що безіменний палець і серця були з’єднані безпосередньо «вена любові»: розміщення обручку на третьому пальці лівої руки був розроблений для позначення вічного аспекту любові. Весільна церемонія, в 17 столітті, насправді включені кільце у церемонії в набагато більш цілісним чином, ніж це використовується сьогодні. Коли священик виголосив благословення «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа” нареченого ковзнув кільце в першу чергу на палець нареченої [батько], то на її вказівний палець [Сина], а потім на середній палець [Святого Духа]. Він зупинився на її третім пальцем, як це було першою вільної пальця після благословення.

Обручки повинні тривати як вони призначені, щоб залишатися на пальці для іншої частини вашого життя, що б не важкої роботи руки повинні взяти на себе. Як такий, він повинен бути достатньо міцним, щоб протистояти суворої повсякденному житті. Більшість пар вибирають обручки разом. Це дуже важливо, так як потенційні наречені і потенційним нареченим доведеться жити з їх рішеннями, так що не поспішайте і ретельно вибирати. Я звернув увагу протягом багатьох років різні стилі обручки, починаючи від вузької 22-каратного золота утиліту групи носять мою матір, що вийшла заміж в 1950 році, до мого власного обручку, коли я одружився в 1972 році. Це була широка 9 каратного золота групи. Я вийшла заміж в 1989 році і мій новий кільце весілля було в стилі поперечних важелях, ретельно підібрані для розміщення шевронна форма мого діамантову обручку. Кільце мого чоловіка, тим часом, був ручний кручений кільце, одна нитка буття звичайних 9-каратного золота, а інша нитка буття 18-каратного білого золота – кільце, яке він ще дуже гордий носити майже 20 років по тому.