Обман дружина знаки – показати вам гроші

Ми, здається, досяг точки в нашому суспільстві, де люди більш відкрито говорити про своє особисте бізнесі. Можливо, ви випробували це самі при нагоді. Хтось у громадських говорити на свій мобільний телефон в голос, щоб чули всі про інтимні подробиці свого життя. Це начебто ніяково, але тільки так, так як людина, що робить розмову, очевидно, не міг піклуватися менше.

Це стає таким чином на позашлюбні зв’язки? Не зовсім, хоча більше, ніж кілька отримали дуже нахабні у їх відношенні і відкритості. Проте для переважної більшості це продовжує бути грою в хованки. Вони, природно, побоюються наслідків. Вони можуть варіюватися від бурхливої ​​реакції від їх друга половинка доказам, які можуть бути використані проти них у суді, якщо чоловік вирішує подати на розлучення.

Так і продовжує потайки багато подружжя залишаються в невіданні щодо того, що їхній партнер до. Один з класиків є риботи кінці лінії.

Це може бути більш ефективним в даний час, так як багато хто з нас повинні працювати довше години, щоб звести кінці з кінцями в ці важкі економічні часи. Якщо ваша друга половинка каже, що вони працюють пізно, ви можете прийняти його, не думаючи двічі.

Тим не менш, якщо у вас є підозри про те, що відбувається у світі вашого чоловіка, ніж є спосіб дізнатися, якщо вони правдиві про роботу більше годин.

Просто перевірте розрахунковому листку. Якщо вони чесні з вами, чим воно буде прописано ясно як день, на їх перевірку. Якщо його там немає, або вони відмовляються навіть показати його вам, то ваші підозри можуть бути праві.

Ви також можете перевірити фінансову звітність. Кращі речі в житті може бути вільним і почала справа може входити в цю категорію. Але врешті-решт романтика вимагає фінансування, тому побачити, якщо Є деякі дивні звинувачення з’являтися на вашу заяву.