Не спіймати вашого чоловіка Списування із співробітником – ви поняття не мають, що відбувається за вашою спиною

Чи знаєте ви, що обман на роботі швидко став одним з найпоширеніших місць для обману в Америці?

Насправді, найчастіше, ви не будете мати ні найменшого поняття, що ваш чоловік здійснює зради за спиною … Робота справах дуже важко зловити.

На щастя, ви знайшли свій шлях до цієї статті, де ви будете вчити, як саме, щоб дізнатися, якщо ваш чоловік винен:

1. вилучення адрес електронної пошти з його контактів
2. з’ясувати, хто він на роботі текстових
3. побачити, хто він дзвонить в обідню перерву

Я впевнений, що ви чули про стільниковий телефон відстеження і раніше, але я думаю, що у вас є ще час, щоб зрозуміти, що саме він може зробити для вас.

використовувати відстеження стільникового телефону, щоб переконатися вогню зловити роботі справою

Важливо визнати найбільш поширених методів комунікації під час роботи справою. В принципі, робота вашого чоловіка його електронну пошту і мобільний телефон будуть прем’єр-місць, щоб знайти докази.

№ 1. дізнатися, хто він по електронній пошті зі свого телефону

Я впевнений, що ви вже знаєте, в останні 10 років мобільний телефон став більше спільного, ніж засіб зв’язку спеціально телефону. Таким чином, адреси електронної пошти і навіть повідомлень електронної пошти часто зберігаються або пов’язані з мобільного телефону людини.

З мобільними відстеження телефону ви зможете витягти будь-які адреси електронної пошти з мобільного телефону вашого чоловіка. Насправді, це ще не все. Ви також отримаєте доступ до:

* Кожне ім’я занесених в пам’ять телефону – ви можете подивитися на підроблені звучать імена і, можливо, навіть пропустити їх через зворотний пошук телефону

* Кожного номера телефону у своїх контактах – Знову ж, використовуючи зворотний телефонний сервіс пошуку дозволить вам побачити всі державні архіви на всіх і кожного, в свій телефон

* Збережені інформація Адреса – Якщо ваш чоловік регулярно чіти на тому ж місці, то є хороші шанси, ви знайдете записи його в свій мобільний телефон.

Я впевнений, що ви вже можете почати бачити, як потужні можливості відстеження стільникових телефонів може бути, і ми ще навіть не закінчив статтю ще!

№ 2. з’ясувати, хто він на роботі текстових

Зі зростанням популярності текстових повідомлень, це насправді було доведено, що Америка в цілому почав працювати менше. Причина в тому, що багато чоловіків і жінки проводять свої дні, тихо спілкуються один з одним за допомогою тексту. Це давайте їм залишитися непоміченими їх босом, але все ж розважав своїх друзів.

На жаль, це також означає, що ваша дружина або чоловік має набагато більше шансів обдурити, і це робить його легше для них, щоб зробити це.

На щастя, з стільниковий телефон відстеження ви зможете читати кожен текст, або надіслано або отримано, навіть після того, був видалений.

Crazy, чи не так?

№ 3. які він дзвонить під час своєї обідньої перерви?

Якщо ви не змогли знайти жодних доказів, що ваш партнер потайки за вашою спиною, то цілком імовірно, що вони використовують час на роботі, щоб зустрітися з коханцем.

Обідні перерви прекрасний час, щоб зареєструватися в мотелі протягом години і повеселитися, і я можу майже гарантувати ваш чоловік принаймні, вважають це раніше.

На щастя, ви зможете стежити за кожен телефонний дзвінок, що він робить або отримує. Там немає, як у нього буде можливість зустрітися з кимось ще в обідню перерву, якщо він навіть не може подзвонити по телефону без вашого відома!

Як реально отримати доказом Affair

На жаль, відстеження мобільного телефону не працює на кожен стільниковий телефон коли-небудь зроблених. Це насправді працює тільки на відносно недавнє телефонів. Однак, якщо ви маєте право, то ви можете в основному просто сидіти склавши руки, і нехай ваш чоловік довести свою власну справу!