Мрія шлюб – як

Уявіть собі, прокинувшись вранці і перша думка, яка приходить в голову, це солодка думка про подяки. Уявіть собі, дивлячись туди, де ваша щира любов лежить як посмішка приходить по вашому обличчю, що підтверджують вашу любов. Уявіть собі, почуття задоволеності, що проноситься над вами, як ви думаєте про ваших дітей і скільки ви любите свою сім’ю. Пам’ятайте хвилювання ви відчували, коли ви зрозуміли, ви людина з хотіла бути вашим партнером, щоб любити вас, підтримуємо вас і виховання дітей з вами. Пам’ятаєте, скільки доброго ви бачили у своєму партнері і як невеликі недоліки ви бачили тільки отримав вашу увагу. Пам’ятаєте, як вам доведеться довгі бесіди або просто сидіти і тримати один одного, або, можливо, лежали в обіймах один одного.

Мрія шлюбів починаються у вашому серці

Серця більше, ніж просто насос натисканням крові по всьому тілу. Хоча дивне воно в своїх фізичних можливостей вона також служить гніздо любові всередині вас. Це не випадково, що, коли ви відчуваєте велику любов або більшу тугу фактичне почуття має місце у вашому серці. Західна наука перебуває в зародковому стані і так, як маленька дитина, довіряє тільки те, що він може бачити, відчувати смак і дотик. Але стародавня наука визнає реальність невидимого. Він визнає, що спинний центрі тіла як місце глибоким почуттям. Те, що ще менше розуміють на Заході в тому, що почуття і думки наших службовців і повинні контролюватися нами. Коли ми не контролюємо їх, вони дійсно керують нами.

* Відкрийте своє серце
* Відчувати любов
* Купатися в любові, що ви відчуваєте
* Прямий любов до свого чоловіка, і кожен член вашої родини

Почуття любові не достатньо

Якщо ви сиділи в красивих місцях, які вийшли на величні долини з сонцем, сяючим і легкий вітерець грав у волоссі ви б переїхали, і ви б випробувати прекрасні думки і почуття. Наша навколишнє середовище підштовхує нас до щастя, сум, нудьга чи хвилювання, але це не тільки зовнішні умови, які відповідають за наші почуття. У нас є велика сила, яка виникає з нашої волі. Як тільки ми вирішимо щось станеться, поки ми не намагаємося контролювати інших, ми справді, щоб це відбулося. Перше і найважливіше місце, щоб нав’язати свою волю на ваших власного розуму. Думки і почуття приходять і йдуть, засновані на звичках. Навчитися контролювати свої самі особисті середовищі, ваш розум.

• Свідомо спостерігати за думки у вашому розумі
• Свідомо спостерігати почуття від високої точки
• Практика ногами з думок, які не вигідні
• Практика запрошення в думках, які є вигідними

Мрія шлюбу у ваших силах

Ви не розумієте, як це просто, щоб досягти виду шлюбу ви завжди хотіли. Ви слухали телевізійні програми, читати журнальні статті і почув відчайдушні люди, які називали і радіо психологів. Ви були мізки, думаючи, шлюб це важка праця і боротьба природна, але це не так. Дійсний шлюб мрія потрібно тільки знання того, що потрібно, щоб зробити один. Мрія шлюб не казка, чим більше функціонування бізнесу, є міфом. Якщо ви знаєте, як це зробити, і це не вище вас, щоб дізнатися, у вас буде ваша мрія шлюбу. Відкрий своє серце і скажіть вашим чоловіком “Я люблю тебе”.