Любов і відносини-три ознаки, що все скінчилося і як безумовна любов контрастує із сучасним шлюбом

Сумісних відносин є те, що більшість людей прагнути, і це завжди приємно чути про щасливою парою у виконанні відносини.

Люди, що бажають вийти заміж б розумно, щоб серйозно розглянути наступні питання: Чого ви шукаєте через шлюб? Церемонія оголосити свою любов і шанс отримати разом з родиною та близькими? Романтичний сталості партнерства? Ви сподіваюся, що це буде щось додати до вашої зв’язку, що ви відчуваєте, відсутній у цей час?

Шлюб був спочатку призначений для практичних та економічних причин. Люди не змогли б вижити, якщо вони не об’єднали свої навички та ресурси. Частково з романтичної фантазії скоєних фільми та казки, шлюб сьогодні включає в себе нереалістичні очікування таких як хтось “все” на все життя. Дивно, але навіть з високими показниками розлучень, ця традиція і раніше популярна.

Деякі кажуть, що це тому, що вам потрібно шлюбу для дітей, або, що шлюб становить близько зобов’язання. Але ви можете бути відповідальними батьками або здійснюють один з одним без дозволу на шлюб.

Ті, хто виступають проти шлюбів стверджують, що юридично зобов’язуючих угод, у спробі зміцнити відносини, в першу чергу відбивають страх і відсутність довіри і більше про гроші, ніж любов.

Там немає такого рівня сумісності “досить хорошим” для вступу в шлюб, так як дві людини, які дуже сумісні тепер не може бути в десять років. Крім того, шлюб просто правовою конструкцією, яка не має нічого спільного з безумовною любов’ю, яка є те, що багато хто стверджує, що одружуватися. Безумовної любові, ми посилаємося на відсутність умов, таких як “Якщо ви зробите це для мене, я зроблю це за вас.”

В ідеалі, шлюб був би зовсім про безумовної любові. Це не було б, як сучасного шлюбу є сьогодні.

Там не було б нещастя про партнера не роблять те, що вони повинні робити фінансово, то не було б ніяких суперечок про те, щоб провести час з друзями партнера і сім’ї, і не було б відсутність очікувань в спальні, просто назвати деякі з них.

Як ми постійно знаходиться в нашій роботі, більшість відносин мають обмежень за часом, як це роблять дружбу і бізнес-асоціацій. Звук неромантично? Правда не завжди романтично, але охоплює це заощадить вам багато душевного болю. Ви не повинні фізично залишити відносини за це не буде, як багато подружніх пар скаже вам, якщо вони є чесними. Крім того, діти знають, коли їхні батьки незадоволені і занадто часто батьки зрештою подаєте поганий приклад, що відноситься до самозаспокоєння і обману.

Як ви можете сказати, якщо романтичний зв’язок бачив кращі дні? Кілька прикладів включають наступне: всі спроби надати пікантності зв’язку падати навзнаки, один або обидва партнери стають все більш зацікавлені знайомства інших людей, секс стає рутинною і нудною або неіснуючі; зникає сексуальне тяжіння значно або зникає; один або обидва відчувають, як ніби вони дізналися стільки, скільки вони повинні були дізнатися, і він просто не відчуває себе добре, щоб залишитися разом.

Довічне, що задовольняють моногамія бажаний багатьма, але це фізична або реально? Деякі пари повністю втрачають інтерес до сексу один з одним і погоджуються на спілкування або готові піти на великі жертви і бути нещасним, щоб уникнути припинення їх відносин, але все більше і більше пар приймають, що більшість відносин не призначені, щоб тривати вічно.

На наш погляд, любовні відносини служать в першу чергу в якості підстав для спільних духовних уроків і мети, а не прийнятий в даний час, застарілі, засновані на страху стандартних соціологічних як описано вище. Багато норм у суспільстві буде сприйматися як абсурдне для майбутніх поколінь, і ми очікуємо, що традиційний шлюб буде одним з них.

У бік, для тих, хто хоче поглибити своє розуміння свого партнера (особливо до вступу в шлюб), сумісність аналізів з психічною проникливості, всеосяжної астрології, нумерології, графології і в загальних рисах основні проблеми та вигоди, це відмінний спосіб, щоб відкрити двері, щоб більше любові .

Ми рекомендуємо тим, які розглядають шлюб спілкуватися зі своїм партнером про прихильність і обговорювати почуття з приводу грошей, дітей, родичів, друзів і т.д. Але не чекайте, або навіть сподіваюся, що любов буде постійним, якщо ви одружилися, бо ані пари сумісно достатньо, щоб задовольнити і перевершити очікування справжнього дня шлюбу.

“Вступ до шлюбу, щоб зробити відносини постійними, як купувати влітку дому, щоб зробити влітку тривати вічно”.

Copyright 2007 petullo Скотт, Стівен petullo