Кращі способи запропонувати шлюб

Нижче наведено 10 способів запропонувати шлюб:

• У випадку, якщо у вас є пляжі, які знаходяться поруч, ви можете взяти її там прямо до заходу сонця. Насолоджуйтеся гарною поїздки з легким збирається музику в машині. Коли сонце сідає вийняти кільце і запропонувати.

• Один з кращих топ-10 способів запропонувати шлюб є ​​планування великий пошук скарбів. Ви можете почати полювання з, даючи вашої скоро, щоб бути партнером у шлюбі перша підказка. Будьте впевнені, щоб не зробити ключі легко і не важко. Коли ваш партнер йде на останнє місце бути там чекає взявшись за кільце в руці готова запропонувати.

• Ще один з кращих способів запропонувати шлюб з її занадто вийти на човні. Візьміть її десь, а потім підроблених човен застрягла після “багато боротьби”, нарешті, сказати щось на кшталт “без тебе в моєму житті, я б відчувати, що я, опинилися на острові, що жоден корабель, збулося” {наречену, щоб бути тут ім’я}, ти вийдеш за мене.

• класичні і одним з найефективніших топ 10 способів пропозиція стає на одне коліно і просить вашої дівчині вийти за тебе заміж. Хоча повторювані вона, як правило, працюють майже кожен раз.

• Ось ще один вірний шлях, щоб перемогти вашого коханця з цим пропозицію руки і серця. Просто деякі макет пелюстками троянд та інших квітів або на передній правопису про газоні “Ти вийдеш за мене”. Повірте мені, ваш коханець буде просто в захваті це. Це, безумовно, одна з 10 кращих способів запропонувати шлюб.

• Візьміть ваш коханець в спеціальне місце, де ви можете легко кричати і почути вашу відлуння без перешкод. Почніть з щось на кшталт “я тебе люблю”, нехай її відповідь, а потім, коли вона зробила стоять за нею і кричав так голосно, як ви можете “Ти вийдеш за мене”. Коли вона обертається тобто відкрити скриньку з вами на одне коліно подарувавши їй обручку. Дотримуйтесь вечора з захоплюючим вечерю у відмінному ресторані.

• Ще один варіант з нашого списку топ-10 найкращих способів запропонувати шлюб укладається в установці хороший вечеря в її улюбленому ресторані і вона супроводжується скрипаля чи піаніста і, як ви замовляєте пустелю, щоб офіціант виявити блюдо з обручкою на його. Переконайтеся, що вікно відкрите для вас, щоб взяти кільце і пелюстки троянд, що оточують його. Тепер все, що залишилося, це “поп питання”.

• Якщо ви дійсно хочете справити враження на ваших скоро буде дружиною плануєте з літака пишеться твою пропозицію в повітрі для вас. Так, ці чарівні слова “ти вийдеш за мене”!

• Один з найбільш поширених 10 кращих способів пропоную туди, де двоє з вас вперше зустрілися. Коли ви йдете в місце, де ви вперше зустрілися згадують її на кілька хвилин, а потім вийняти кільце, спускайтеся на одне коліно, і попросити її вийти за тебе заміж.

• Не в останню чергу в нашому списку 10 кращих способів запропонувати шлюб є ​​створення книги пам’яті. Візьміть записну книжку і зробити його як щоденник вашого часу разом. До кінця вирізали центрі досить сторінки під розмір кільця і, як ви дозволите на цій сторінці попросити її вийти за тебе заміж.