Кращий спосіб отримати назад ваш щасливий шлюб і зберегти його

Нові шлюби, як правило починають бути повністю щасливим, принаймні до того, медовий місяць закінчився, і Pixie Dust немає. Є високі і низькі циклів у кожному шлюбі. Є моменти, більш люблячими, ніж інші часи. Є моменти, жорсткіше, ніж в інших випадках. Час змінює емоції і стани, а також умови. Як пара управляє вниз раз є одним з найважливіших провісник майбутнього Союзу. Серйозні ускладнення виникають, коли малий час стали більш поширеними і довше в порівнянні з циклами. У низький раз, спілкування з вашим партнером є рідкісним і непродуктивними. При спробі поговорити з вашим партнером, ви нічого не отримаєте, крім брехні і стресу, або основної мовчанку. Це не означає, що ваш шлюб приречений на провал. Там ще може бути світле майбутнє для вас обох.

Там може бути багато пояснень за те, як ця ситуація виникла. Нечутливість, проблеми роботи, невірність, зниження ентузіазму, відсутність інформованості, і фінансові проблеми є лише деякі. Можна подумати, що ви знаходитесь на вашому власному намагаються зберегти ваш шлюб цілому. Ви відчуваєте себе тягар порятунку вашого шлюбу лежить на спині. Ви повинні розуміти, що ви не можете вирішити це поодинці. Вона займає кожен з подружжя працюємо разом, щоб зробити це партнерська програма, і, особливо, для відновлення його після того, камбали.

Це може бути можливо, навіть ймовірно, що двоє з вас знають про ваш шлюб невдачу. Швидше за все, ви обоє хочете зберегти ваш шлюб від падіння, але ніхто з вас не знає, як, і жоден з вас знають інший партнер відчуває те ж саме. Принциповим є питання: “Як ми отримуємо наш щасливий шлюб назад?”

Ніхто не хоче жити в цій несамовитій і перешкоджаючи скрутного становища. З якоїсь причини ви потрапила сюди, і все це здається таким безнадійним. Будьте сильні, велика кількість найвідчайдушніших відносини часто ремонту. Якщо кожен партнер готовий зробити все необхідне, їх життя може бути повернута в нормальне русло. Більшість чоловіків і жінок дійсно не вирішите пройти через розлучення і страждати від втрати своїх партнерів і родину. Розлучення є настільки руйнівним і остаточним. Багато чоловіки і дружини в таких ситуаціях, тому що це просто шкода часу машина може повернути їх у більш щасливі часи. Затишний ілюзія, але, на жаль чи, може бути, на щастя, немає ніяких спроб у житті. Ви, можливо, може навчитися справлятися з питаннями інакше йти вперед, але ви не можете стерти історію.

Тим не менш, є способи, щоб розпалити люблячих і виховання думки двоє з вас колись були один для одного, трохи як символічне повернення у минуле. Це вимагає часу, зусиль, прихильності і рішучості з боку кожного з подружжя. Один з партнерів не може зробити це поодинці. Він приймає спільні зусилля і напружена робота з боку обох партнерів.

Вибачившись за все, може бути, навіть речі, які ви не робили, або Ви не сприяв, не врятує відсутності відносин. Граючи падіння хлопець просто проявляє слабкість і залежність. Міцний успішні відносини не створюються зі слабким і залежним дружина. Благання, жебрацтва та обіцянки ви не можете тримати не досягає абсолютно нічого. Це тільки означає, що у вас немає поваги до себе. Щоб отримати ваш партнер зацікавлений у вас ще раз, ви повинні любити себе в першу чергу. Ви повинні поважати себе в першу чергу. Потім ви можете показати свою дружину, що ви когось гідного поваги партнера і любові. Вдивіться в дзеркало. Коли ви можете проголошують людини, що дивиться на вас, що ви дійсно хочете, щоб познайомитися з ним або з нею краще, замість того щоб повернути і працює, ви будете готові почати ремонт вашого шлюбу.

Першим кроком для обох партнерів є погодитися, що відносини, безумовно, варто зберегти. Наступне завдання для обох партнерів погодитися виконати все, що буде потрібно, щоб зберегти партнерство. Це має бути основою будь-якого плану відновлення. Наступним кроком для обох партнерів, щоб навчитися спілкуватися. Я кажу «навчитися спілкуватися”, тому що, якщо ви вже знали, як спілкуватися, ви не були б у вашому стриманими і не в ситуації. Обидві сторони повинні працювати разом на цьому зв’язку питання. Занадто багато разів один з подружжя буде атакувати, звинувачувати і кричати викликаючи іншого партнера, щоб завдати у відповідь удар або піти у кокон режим відбудування та вимкнення. Зв’язок не означає, що найгучніші говорить є переможцем. Зв’язок не про показ ви праві і ваш чоловік не так. Зв’язок ніколи не означає одного з подружжя не вся розмова.

Скрізь, де переважають хороші зв’язки, не буде ні переможених, тільки переможці. Зв’язок зазвичай означає обговорювати свої думки і також є основою для тих почуттів, таким чином, ваш чоловік хоче слухати уважно. Крім того, спілкування це обов’язково музика, ваш чоловік говорити про його емоціях і свої причини для них. Хороший комунікатор знає, коли потрібно заткнутися і слухати. Крім того, кусати свою мову, якщо ви відчуваєте необхідність перервати. Переривання порушує розумові процеси мовця, і цілком може бути причиною розбіжностей сама по собі.

Обидва партнери повинні слухати з відкритим серцем і визнати те, що інші говорять. Ні за яких обставин, списати це як абсолютно неправильно. Це не значить, ви повинні погодитися з тим, що вони заявляють, а й слухач повинен визнати, що інший партнер говорить, як початок успішного діалогу і процес відновлення. Без винятку, уникати розміщення провину. У випадку, якщо ви не можете слухати з відкритим серцем, ви ніколи не будете знати, що турбує вашого чоловіка, і ваше сімейне труднощі не будуть вирішені.

Після того, лінії зв’язку були відкриті між подружжям, багато речей можуть бути досягнуті. Старі проблеми нерідко обговорюються і вирішуються. Нові проблеми можуть обговорюватися і розглядатися по мірі їх виникнення, а не дозволено рости в жахливі бар’єри, щоб любити. Як правило, завжди будуть відмінності, коли дві людини живуть разом, навіть між членами самої люблячої родини. Відмінності не повинні бути відносини порушників. Малій розбіжності не повинні бути розроблені і оселився негайно. Вони можуть бути визнані, які вони є, і поміщаються в деяких неконфронтаційних рівні. Там часто буде ці дрібні розбіжності, і подружжя повинні обговорити варіанти, щоб забезпечити їх допустимих для обох сторін. Обробка цих тривіальних роздратування значно допоможе в підтримці життєздатного партнерства.

У здорових відносинах, хороший зв’язок допомагає вирішувати навіть найскладніші труднощі, і допомагає запобігти будь-яку з них від постійно зростаючого бути переважною проблем.

Один остання порада: не забувайте, що професійна допомога завжди легко доступні для запитань, які здаються непереборними для двох з Вас, щоб звертатися в приватному порядку.

**** Увага: розсилка редакторів, власників сайтів і видавців ****

Не соромтеся, передрукувати цю статтю в повному обсязі в розсилці, блозі, на автовідповідач, на веб-сайті або у фізичному розсилку так довго, як ви залишите всі посилання на місці, не змінюють зміст, і включають в себе наступну інформацію незміненій