Книга може дійсно допомогти зберегти ваш шлюб

Існують різні інструменти / Консультування стратегій, які можна використовувати, які можуть допомогти зберегти ваш шлюб. Насамперед, багато людей класифікувати книги консультації в одному з багатьох варіантів шлюб консультування. пари можуть дати собі можливість або відвідувати звичайні ходити в консультації, або вони могли б розглянути питання про придбання керівництва шлюб консультування, як книгу або електронну книгу.

Чому ж тоді може одружених людей поглядом до інформації в книзі, коли вони, безумовно, може зайняти місце прямо перед шлюбу консультанта, а обличчям до обличчя консультування? Ну, холодних факт полягає в наступному: Ви знайдете так багато досліджень, які виявили, що традиційні консультування шлюб не дуже ефективними в запобіганні розлучень. Неймовірна реальність така, що близько половини пар, які відвідують шлюб консультування ще розлучення. Найбільш тривожна частина цього виду статистики, є той факт, що половина всіх шлюбів закінчитися розлученням в цілому! З урахуванням сказаного, ці типи досліджень показують, що пари, як правило, не більше шансів залишитися хоча вони відвідують шлюб консультування.

Щоб розглянути це з іншого боку, тільки 8-10% одружених людей, які відвідують терапії можна з упевненістю сказати, що це допомогло їхнього шлюбу. Це дуже невеликий відсоток людей, які можуть чесно стверджувати, що шлюб консультування допомогло зберегти їх шлюб.

Отже, уявіть, що вас направили до лікаря-фахівця, щоб отримати процедуру, яка має лише 50% виживання, і якщо ви терпите, є всього лише 10% шанс, що ваша ситуація може покращитися. Ви вирішите отримати медичні процедури? Швидше за все, ні! Проте, думаючи про факти, багато одружені люди вирішили піти з методом шлюб консультування.

Саме чому пари зробити цей вид рішення? Просто тому, що це те, що суспільство розглядається як необхідний спосіб врятувати вмираючий шлюб. Правда, шлюб консультування може дійсно привести більше шкоди існуючим бореться шлюбу. Консультування може призвести пари насправді переграти руйнівним досвідом, який привів цих людей на лікування в першу чергу. Коли пара в області консультування починає розповідати односторонньої казки, то це призводить в тому бою. Всі терапевт може зробити, це сидіти склавши руки і дивитися проведення цього обговорення можливості стрибати, щоб рефері бою.

Минуле ніколи це минуле, і одружені люди не потрібні, щоб нагадати собі про те, що поставило їх шлюб зокрема в біду з самого початку. Це одне з найбільш значних труднощів з браком терапії. В якості альтернативи, вони повинні ресурси, які можуть допомогти регулювати ці люди по шляху відновлення.

Книги Шлюб консультування поставляти пар з методами, які могли б забезпечити їм як з різним розумінням і нові підходи, які можуть допомогти врятувати свій шлюб. Наші власні мізки вимагають нового розуміння для того, щоб нам будувати різні моделі. Книги можуть запропонувати різні моделі разом з розумінням того, що може допомогти зламати людей від старих шаблонів.

Таким чином книги може бути дуже успішний шлюб збереженням інструментів. Хороша книга може допомогти одруженим людям отримати свіже розуміння їх шлюб з гарними видами інформації. Однак, є багато інформації на ринку про предмет шлюб консультування. Деяка інформація досить цінний, і декого це просто марно.

Хороша книга може допомогти вам зберегти ваш шлюб в кілька способів. Насамперед, якщо ваш чоловік або дружина не буде швидше за все, погодиться, щоб показати на терапію, він чи вона може погодитися на читання книги, яка, як може здатися менш інвазивної альтернативою. По-друге, навіть якщо ваша дружина або чоловік не проходитиме через книгу, ви можете зробити велику отримання свіжої інформації, яка може допомогти вам змінити існуючу точку зору, що у вас є ваш шлюб. Якщо ви зміните вашу точку зору, то ви будете міняти попереднього шлюбу шкідництві поведінки. У випадку, якщо ви змінити ваші нинішні тенденції, то ваша дружина або чоловік, безумовно, будуть змушені реагувати по-іншому, тому що ви зробили зміни. Всякий раз, коли ви обидва зробили, щоб змінити рахунок розвитку різного поведінки, то Ваш власний шлюб може змінитися.

Тому, коли ви інвестуєте в потрібну книгу, щоб допомогти вам зберегти ваш шлюб, пам’ятайте про це. Читайте книгу! Ніколи не дозволяйте йому сидіти і збирати пил, якщо ви не можете взяти час, щоб пройти через зміст, ви збираєтеся отримати ніде швидко. Правда, за оцінками, близько 95% самодопомоги книг не читали ніколи в повному обсязі. Крім того, не просто читати і думати, що матеріал буде чарівним піклуватися про себе. Прочитайте її, обробляти нову інформацію, і поклав усвідомлення того, що ви отримали на практиці. Так що якщо ви, ваша дружина або чоловік, а якщо пощастить, ви обидва можете прочитати його і поставити нову інформацію використовувати, то, звичайно, книга може допомогти зберегти ваш шлюб.