Дісней одностатеві шлюби

Якщо ви думаєте, що Орландо Діснейленд магічних чудес для сімейного відпочинку, ця стаття буде вам поштовх до реальності.

Це тому, що геї та лесбіянки пари можуть обмінюватися шлюбну обітницю в замку Орландо Діснейленд Попелюшки на деякий час тепер. Щось не так з цим? Ну, чи є щось в цьому поганого?

Компанія Walt Disney для обмеження їх Fairy Tale програм для весільних пар із законним шлюбом ліцензіями і раніше, але тепер робить весільні церемонії на його парки доступні для гомосексуальним і лесбійських парам, а також. Чому вони хочуть це зробити і заробити на себе гнів консерваторів у суспільстві, залишається тільки здогадуватися. Це тяжіння рожевий долар занадто привабливим, щоб ігнорувати?

Фактом є те, що з 1991 року геям і лесбіянкам збиралися в Disney World Orlando в перший тиждень червня в те, що зараз відомо як “Тиждень Дісней Gay” в геїв і лесбіянок. Було підраховано, що торік, близько 135 тисяч геїв гуляки вирушили в тему Орландо Дісней парк для геїв партій і для смаку Disney Magic.

Спірне рішення Діснея прийняти геїв і лесбіянок весілля є, звичайно, звертається голосний і різкий протест з боку родини орієнтованих груп, християнські консервативних груп та інших зацікавлених груп. Були навіть випадково деякі розсіяні насильства, коли гомофоби протистояти кишені геїв.

“Я хочу відзначити, що ця подія не викликається Гей днів в Орландо, але називають гей дні в Walt Disney World, і, таким чином, ми вважаємо, Дісней несе відповідальність за всі заходи, які проводяться під егідою цієї події, Чи воно відбувається на Діснея або вимкнути Діснея. Як ви можете бачити, є багато наступальних гомосексуальної діяльності, здійснюваної в рамках теми парків Діснея, що шокувало б більшість батьків і їх маленьких дітей. ” Християнська мережа дій президент Мартін Mawyer нібито сказав.

У 2005 році Південні баптисти рух закінчилося восьмирічний бойкот компанії Walt Disney за порушення “моральної правоти і традиційних сімейних цінностей.”

Тим не менш, Disney парків і курортів представник Донн Уолкер захищав політику Дісней, кажучи: “Ми вважаємо, що це зміна відповідно до давньої політики Діснея вітаючи кожного гостя в інклюзивної середовищі. Ми хочемо, щоб кожен, хто приїжджає, щоб відсвяткувати особлива подія в Дісней у відчувати себе вітали і поважали ».

Disney World сказав, що це, нарешті, дозволило геїв і лесбіянок шлюбів мав бути укладений у свою землю після того, зв’язатися по гей-пари, які хотіли використати Діснея весільних послуг, який пропонує весільні церемонії в Діснейленді в Каліфорнії, Walt Disney World Resort у Флориді, Орландо і Діснея судів канікул круїзу.

Весільні послуги та урочистостей пропонують Діснея включають квіти, ресторани, музика, співаки і безліч додаткових Діснея магічних штрихів, таких як церемонії перед знакових пам’яток парку і до того, Міккі і Мінні Маус з’являтися в якості запрошених в якості весільних гостей. Святкування весілля і святкування пакетів починаються в прохолодному $ 8000 і може коштувати цілих $ 50000.

Як ви думаєте, це правильно, що потрібно зробити для Діснея, щоб геї та лесбіянки в свого весілля тематичні парки?