Другий шлюб – новий спосіб життя

Ви можете захистити ваш другий шлюб з деякими корисними порадами. Чи не неповаги вашого чоловіка. Подружжю потрібно вдячність. Вони повинні знати, вони цінуються. Тут усі запитання починаються між другим шлюбам. Краще, щоб дізнатися про медичні і терапевтичних адвоката консультації при необхідності. Не залишайте вашого чоловіка сумнівається, чому ви не зацікавлені в сексі. Ніколи не намагайтеся завжди правильне ставлення. Це включає в себе лекції вашого чоловіка, або того, щоб залишити за собою останнє слово. Дуже небагато людей можуть любити зараз-це все назавжди. Зізнайтеся раз на деякий час, що ви зробили помилку, або що у вас немає відповідей на всі питання. Не відповісти на прості запитання з стомлюючої дисертацію на тему. При розриві обіцянки, ви повинні покаятися за це. Дії дійсно говорять голосніше, ніж слова. Коли ви говорите, ви будете робити щось, зробіть це. Коли ви говорите, не буде робити щось, йти до кінця. Смикають повинні бути позитивними. Hurtful смикають може викликати серйозні проблеми у ваших стосунках. Якщо ваш чоловік каже насмішка є шкідливим, вважає придушити, або думає, що це недоречно, то зупинити його.

Стверджуючи, що ваш чоловік не має почуття гумору або занадто чутлива в даний час неуважні і недобрим. Нечесні може створити більше проблем у вашому шлюбі. Маючи брехні і таємниць у ваших стосунках може створити відстань і відсутність довіри між вами двома. Будучи дратівливим може зруйнувати ваші здорові відносини теж.

Це включає в себе продовжують надавати валового навичок особистої гігієни, або завжди бути пізно, або все причіпки ваш чоловік робить, і т.д. Саме тоді, коли ви знаєте, що дратує і ви будете продовжувати дратувати. Будучи егоїстичним або жадібним, також може зруйнувати ваш шлюб. Це коли ви витрачаєте гроші на себе, але робить велику справу, якщо ваш чоловік витрачає ні копійки. Temper повинні перебувати під контролем в першу чергу. Кожна пара повинна бути в змозі мати справу з конфліктом у конструктивному руслі. Маючи підігрівом виверження, так що ви можете виграти суперечку зробить вас програв в кінці.