Відновлення розлучення і амбівалентність – Чому я повинен другий думки, коли я радий, що я розлучилася

Відновлення після розлучення купається в амбівалентності. Ми б це було не так. Ми припустимо, що ми проллє минулому, так само, як змія скидає шкіру, і отримати з нашим життям після розлучення, не озираючись. Тим не менш, вона просто не працює таким чином. Підпис судді на аркуші паперу, який не робить наші надії і мрії, що ми хотіли, щоб наш шлюб бути просто зникають в раптовому “пуф”, як дме на кульбабу. Амбівалентність наші надії і мрії говорили нам, що вони все ще хочуть збуватися.

1. Відновлення після розлучення купається в амбівалентності.

Ми б це було не так. Ми припустимо, що ми проллє минулому, так само, як змія скидає шкіру, і отримати з нашим життям після розлучення, не озираючись. Тим не менш, вона просто не працює таким чином. Підпис судді на аркуші паперу, який не робить наші надії і мрії, що ми хотіли, щоб наш шлюб бути просто зникають в раптовому “пуф”, як дме на кульбабу. Амбівалентність наші надії і мрії говорили нам, що вони все ще хочуть збуватися.

2. кожен має непрості почуття про амбівалентності

Всі ми відчуваємо амбівалентність в той чи інший момент. Іноді ми відчуваємо збентеження або сором, коли ми відчуваємо двоїстим. Часто ми збентежені, коли позитивні думки про наш шлюб повзучості, хоча ми знали, що це в наших власних інтересах, щоб покласти їй край. Це нормальний стан. Це нормально відчувати цю амбівалентність. Кожна людина має його в тій чи іншій мірі.

3. кожен має примирення фантазій

Ми відчуваємо подвійність в наших фантазіях примирення. Навіть тоді, коли ми хотіли розлучення і з нетерпінням чекаємо, щоб отримати з нашим життям без наших колишніх, у нас ще є напади амбівалентності. Ми чуємо магнітофон в нашій голові говорити такі речі, як: “Я зробив правильно?” “Що, якщо ми повернулися разом, речі б по-іншому? Чи будуть вони краще?” “Не було нашим дітям буде краще, якщо ми звірили?”

4. кожен шлюб створюється і хороші і погані спогади

Жоден шлюб не на 100% погано. Жоден шлюб не на 100% добре. Були хороші часи і були погані часи. Були позитивні моменти, що спочатку привернуло вас один до одного. Навіть при тому, що були погані часи, які призвели до розлучення, ви також створили кілька хороших спогадів. Ми любимо згадувати хороші часи. Це переконує нас, ми зробили гарне рішення вступити в шлюб в першу чергу. Це добре. Ці гарні спогади часто поверхню, як амбівалентності.

5. Всі надії і мрії проживає в фотоальбом в нашій голові

День, коли вперше відчули, що “щось особливе” з вашим колишнім, ви почали фотоальбом в вашій голові, в якій ви почали збирати фотографії ваших сподіваннях і мріях для відносин. Просто тому, що шлюб закінчився не значить, ваші надії і мрії випарювали. Вони цього не зробили. Вони як і раніше живуть у вашій голові. Вони повторно відвідати вас, як подвійне ставлення розлучаються.

Ми говоримо собі: “Я не хочу втрачати надії і мрії! Може бути, я повинен спробувати примирити”. Це нормальний стан. Це болісно. А ось велика частина: У цьому немає необхідності, тому що ви тільки втратили чоловіка. Ви не втратите ваші надії і мрії. Вони нікуди не ходив. Ви до цих пір їх. Ви все ще можете працювати, щоб їх реалізувати. Це гарна річ. Різниця лише в тому, з ким ви б припустив, що ви їх досягнення там не буде. Якщо ви вибрали, ви можете знайти когось ще, кого ви любите і хто любить вас, щоб допомогти зробити ваші надії і мрії.

Таким є чудове обіцянку успішного відновлення від розлучення.