Втрата шлюб консультування в церкві

Ви, можливо, стають схожими на пару в ваш найбільший кошмар. Ви пам’ятаєте, що знайомі відносини. Ваша пара була недосконалою постійну боротьбу. Пара раніше завжди засмучений зі своїм чоловіком. Кожен раз, коли ви дивилися на них у вас було передчуття, що обидва мали перелюбнім зв’язків.

Як плачевних, як це з’являється, це те, що більшість відносин, як в даний час. Християнська церква не залишилася осторонь, оскільки все більше половини пар будуть зупинені в розлуці. Це чіткий сигнал, що нинішня способів не увінчалися успіхом.
Чому таке очікуване випадку?

Чому кафедри твори і переговорів, на вершині завзятий рада від церковні радники всі виглядають безплідними і поза зв’язку з видом Божого на відносинах?

У момент, ми можемо уявити той очевидний факт, що християнські відносини повинні походити, і це змінило б ваш шлюб на краще.

Але по-перше, давайте покриємо недавньому випуску. Fristly ми повинні вирішувати питання і проблеми з християнським керівництвом перш, ніж розкрити, як поліпшити ваш шлюб.
Основний засіб для перегляду це …
Традиційний спосіб керівництва пар, який підписаний на християнській основі консультацій не функціонує.

Його досить вражаюче, що за ці роки, кілька twosomes, які пройшли через християнську терапію встановити міркувань, що ця форма терапії більш майбутнім до кінця ваших відносин.

Багато людей будуть ухилятися від цієї важкої факт. Старий засновані на Біблії поради в основному про дружину поступаючись чоловік, або чоловік служити жінки. Можливо, ви вже намагалися це, і вони не працюють.

Кілька років тому, наш шлюб був у такому ж місці. Ми як пара втомилася, щоб слідувати християнським рада. Але ми не можемо бути обладнані, щоб зберегти наші відносини, поки ми не усвідомили реальність.

Причиною ситуація така, що помилок християнської Провидіння twosomes. Є багато недійсним вчення сприяли церковні радники.

Ці самостійно сповідували терапевти, ймовірно, не можуть не знати насправді з спотворення їх виявлення до церкви. Ці консультанти можуть бути, насправді, хороші наміри. Тим не менш, так як їх передумови, є недійсними, починаються проблеми.