Весільні запрошення Асамблеї покрокове керівництво

крок за кроком Асамблеї запрошення на весілля
Шматки весілля канцелярські збираються за розміром, від більшого до меншого, починаючи із запрошення. Пам’ятайте, що корпус карти накладаються на запрошення, ніколи всередині.

1.? Помістіть прийому карти у верхній частині запрошення.
2.? Помістіть конверт для обличчя картою Відповісти вниз на прийом карток.
3.? Одягніть особа відповідь карт до під клапоть відповідь конверт. Якщо у вас є інші корпуси, додайте їх в стек лицьовою стороною вгору в порядку їх розміру.
4.? Вставте зібраний запрошення у внутрішній конверт з написом, що стоять перед зворотному боці конверта. Ви можете бути впевнені конверт правильно фаршировані якщо ви можете читати запрошення, не вимикаючи його, коли він віддаляється з правою рукою.
5.? Помістіть внутрішній конверт у зовнішній конверт. У передній частині внутрішньої оболонки звернена до задньої зовнішньої оболонки.

конверт рішенням керівництва
Якщо ви хочете, щоб ваші руки конверти із зворотною адресою, щоб виглядати бездоганно кожен раз, ви можете використовувати спеціальне керівництво. Деякі компанії надають запрошення зручна карта з друкованих рядків, щоб допомогти вам писати прямі, акуратні лінії на конвертах запрошення. Або ви можете створити свій власний путівник, малюючи темні, прямі лінії на порожню карту. Процес досить простий:

1.? Вставте напрямну таким чином, лінії виходять на лицьовій стороні конверта.
2.? Організувати керівництво таким чином, лінії видно крізь конверт на адресу області.
3.? Адреса конвертів. Для великих зовнішній конверти, запустіть адресу на першій лінії. При вирішенні менші конверти, починаються на третій лінії направляючої для ідеальних результатів.

тканин
Ніжні тканини, які ви отримаєте з вашим весільні запрошення були спочатку призначені для захисту чорнила в той час як вона висохла належним чином. У ці дні, так як чорнило будуть сухими, коли ваше замовлення приходить запрошення, чи потрібно включати або видаляти їх повністю питання особистого вибору. Для використання, покладіть тканина на область друку вашого запрошення. Багато наречених відчуваю, що це додає елегантності в їх запрошення.

Внутрішній і зовнішній конверти
Поняття два конверти може призвести до плутанини, і ви можете задатися питанням, чому з двох окремих частин необхідні. У минулі часи, коли весільні запрошення були вручаються кур’єром, два конверти були використані тому, що зовнішня оболонка була часто забруднених і викидають. Сьогодні традиція використання двох конвертах триває, і незаймані внутрішній конверт, той, який не пройшов через поштові системи, також є ідеальним місцем для гостей, щоб тримати корпусів разом не посилаються аж до весілля.

Крім того, традиції і величних поява одного конверта прослизнула всередину іншого, і в ефірі “очікування” про те, що заховано всередині, розглянемо практичності. Зовнішня оболонка містить повне ім’я та фактична адреса розсилки гостя, в той час як внутрішній конверт конкретно йдеться, тільки імена тих, хто в даний час запросили на весілля. Маленькі діти, наприклад, не обов’язково повинні бути включені на зовнішньому конверті. Якщо є сумніви, про які
членам сім’ї було запропоновано взяти участь у церемонії і прийому, внутрішня оболонка відповідає на питання і часто рятує збентеження складній ситуації етикету.
Внутрішня оболонка може бути усунутий, проте, якщо ви приймаєте дуже неформальній церемонії та прийому.