Ваш шлюб на автопілоті

А пам’ятаєте, що фаза медового місяця, коли ви вперше закохалися? Ви, можливо, навіть у стадії похоті і захоплення, перш ніж навіть зрозумів, що ви були закохані. Ви крутилася голова, був вражений і були на сьомому небі. Ваше серце пішов барабанити скоромовкою і ваше дихання було дрібним, коли ви були навколо вашого honeypie. Ти був зайнятий роботою і обов’язками, але ви завжди повинні надолужити згаяне пізніше, на цьому етапі ви хотіли провести всі годинники неспання з Вашою коханим.

Але потім прийшла любов, потім шлюб, потім молодший в дитячій колясці. І раптом є рахунки, щоб заплатити; місць, щоб бути, ремонту не потрібно і ви просто втомилися весь час. “Так що це шлюб?” Ви зм’якшитися, зітхнувши.

Якщо ви одружені вже 12 місяців, 12 років або 32 років, це не повинно означати, медовий місяць закінчився. Згадайте, зусилля, які ви були з самого початку, коли ви були ваші залицяння наречена. Ви отримаєте те, що ви даєте. Якщо ви дасте буденно, день у день, це те, що ви отримаєте натомість. Якщо ви дасте романтики і іскри, думаю, що ви отримаєте натомість?

Забув, як це зробити? Не турбуйтеся. Ось десять порад, які допоможуть перейти почати свій зимуючих шлюбу.

1. Ідуть чашка кави і яблуко, щоб ваш чоловік на роботі. Не залишайтеся, просто сказати, що ціную важку роботу і думав, що він / вона могли б бути готові до перерви.

2. Помістіть запис в підошві його / її взуття “Ти моє серце і підошви.”

3. Коли ваш чоловік повертається додому з роботи влаштувати пікнік всі готові – в спальні. Пікнік ковдру поширюватися поперек ліжка, напій, креветки, полуниця, хліб. Якщо діти навколо, їсти піцу чекає їх і сказати їм, що батькам потрібно якийсь час, щоб обговорити деякі речі.

4. Якщо ви живете в зимовий клімат, прийняти / чоловіка своєї дружини одяг (за умови, що це не костюм або плаття) і покласти їх в сушарку насамперед з ранку. Одягатися в теплий одяг очікує в глуху зимову пору є справжнім святом.

5. Залишити любовну записку в сумочці або портфелі.

6. Участь у одному із заходів вашого чоловіка, що ви не хочете. Відправляйтеся на риболовлю з ним, йти на спектакль з нею, ходити на поле для гольфу з ним, взяти її купівлі – просто спробуйте. Навіть якщо це не час вашого життя, те, що ви хотіли зробити щось, що він / вона любить буде говорити про багато що.

7. Піду гуляти і Гоша користі, триматися за руки!

8. Є деякі сексуальні фотографії, зроблені вами. Навіть якщо ви використовуєте свій власний цифровою камерою в улюблений наряд вашого чоловіка (або відсутність одного!) Більшість камер обладнані окремою таймерів. Залиште його в коробку для сніданку або ж він чекає в машині з позначкою «зустрітися зі мною на обід опівдні на ххх”.

9. Переключити справами. Якщо ви зазвичай не винести сміття, зробити це на цьому тижні. Якщо це правило, її робота, щоб зробити пральню, просто робити навантаження.

10. Комплімент ваш чоловік часто. Не сказати, що якщо ви не бачите його, але завжди є щось позитивне можна сказати. Лі: «Я ціную Вас працюємо кожен день для нас”. Або “Це вечерю був фантастичним”. “Цей наряд змушує вас виглядати дійсно спекотно.” Незалежно – поки ви щирі, і ви залишаєте їх прибуттям!

Сподіваємося, що це дало вам почати. Будь ласка, дайте йому деякі думки. Ваше прояв доброти не повинно бути часу, ні дороги. Просто пам’ятайте, що трохи йде довгий, довгий шлях!