Біблія дійсно сказати, що про секс

Це часто дивно для людей, які фактично ніколи не взяв час, щоб знайти те, що Біблія правдиво говорить про секс, щоб зрозуміти, що повідомлення Священного Писання щодо сексу у шлюбі не манірний, але переважна більшість підтверджуючи. Ви просто повинні прочитати трохи з Біблії і в першому розділі ми стикаємося з голим пара щаслива один в одному, і сказав Бог, щоб займатися любов’ю і заповнюють землею з результатами їхнього кохання. Адам і Єва були абсолютно голий разом, і не соромлячись. Це панорама реле нам справжнє втілення, що Бог має християнського шлюбу, і сексуальної близькості в шлюбі і ліжко завіту. Вони були вільні від ж. Безстрашний. Адам і Єва були в захваті один одному любов і сексуальність. Ні збентеження. Безгрішною пари віддавалися себе, пити в один одного беззахисних краси.

Біблія аналогічним продовжує своє щире схвалення сексуальної близькості і потіху шлюбне ложе для thsoe які прагнуть один до одного в фірмі шлюбного завіту.

Є деякі практики, які сексуально не схвалений Письма, це правда, і сексуальна близькість є ексклюзивним для шлюбу.

Але ні, куди ми коли-небудь знайти засудження секс як щось неправильне або нечистого.

Ні, де в Писанні, корисні, гарячий, захоплюючий, красивий, романтичний, хвилюючий, чуттєвий, еротичний любов’ю небудь засуджені як щось непридатні в умовах браку.

Подружні пари говорять, що не утримуватися від сексу протягом тривалого періоду апостолом Павлом в Посланні до Коринтян. Часті приємним секс повинен бути звичайним входження в християнському шлюбі.

Пісня Пісень, прямо в середині біблійний канон, є повною книгою, присвяченою романтичної і чуттєвої любові. У книзі орального сексу йдеться, та інших чуттєвих насолод між коханцями.

Колишній книги Соломона, Притчі, до того ж розповідає, як християнська сексу в шлюбі, як цілющого фонтану.

Християнська секс в контексті шлюбу має бути радістю, а область, яка чоловіка і дружину слід вивчати і насолоджуватися. Для того, щоб християнські пари мають можливість насолодитися найкращими Бог може запропонувати в сексуальній області шлюбу, багато першокласних ресурсів були зроблені, і інтимні але зі смаком книги були написані протягом багатьох років. Ви можете купити хороші християнські напрямні секс з інструкції та ілюстрації, які скрасять ваше інтимне toegther рази. Деякі відомості про веб-християн, спрямовані на це не більше, ніж злегка замаскований порнографію, але є деякі чисті ресурси, які призначені, щоб дійсно допомогти християнам користуватися свого сексуального життя в повній мірі.

Ми повинні знати, як християнські чоловіком і дружиною, що Біблія насправді говорить про християн, і секс у шлюбі.

Додайте до цього секс перенасиченому світі рекламних та розважальних ми перебуваємо в і є реальна потреба в різкому, але пряма розмова і звільнення, навчання повазі секс в християнській обстановці.

На щастя ми знаємо, що Біблія схвалює сексу в християнському шлюбі і щиро закликає нас впиватися нашої спарювання як чоловік і дружина. Біблія говорить про моральних меж, і посвята житті час, щоб один з подружжя в якості бази для чудового життя сексу, але в контексті християнського шлюбу ліжка, межі фактично залишили на пару собі.

Переконайтеся, що ви перевірити деякі ресурси доступні, які скрасять ваш час близькості з вашим чоловіком або дружиною.