Брітні судити поганий батько

Поточних конфліктів Брітні Спірс з її колишнім чоловіком, Кевіном Федерлайном, за опіку над їхніми двома дітьми, Шоном Престоном і Джейдена Джеймса, призвело до сім’ї Лос-Анджелесі суддя Суду замовленні Кевін і Брітні, щоб отримати спільні спільного виховання, консультування. Крім того, Брітні повинна відповідати восьми годин на тиждень з Виховання тренера, щоб допомогти їй бути кращим батьком для двох маленьких дітей.

Батько Коучинг є практичним, експертних послуг розроблений, щоб допомогти батькам вирішувати повсякденні турботи і проблеми виховання. У той же час, батьки отримати допомогу з будь кількістю важливих проблем виховання дітей, у тому числі визначення найбільш ефективний стиль виховання і впливу, який чинять на дітей, боротьба за владу, дисципліна, виборі і наслідки, навички вирішення проблем, а також конкретні методи виховання здорового , відповідальний дітей.

Як мати-одиначка, Брітні принесе велику користь від її виховання тренер. Їй доведеться напрямок і підтримку, як вона налаштовує на матерів-одиначок, і вона навчиться, щоб допомогти їй хлопчиків, оскільки вони відчувають переходи, пов’язані з татом виходячи з дому і поділ часу між двома домогосподарств.

Шина Берг, магістр педагогіки, виховання тренером в Змішане-Families.com заявив, що “Виховання Тренер є ефективною, доступною та зручною системою підтримки для реального життя проблеми виховання в вашої унікальної сім’ї. Змішані сім’ї стикаються кожен виховання ситуації можна собі уявити з накладенням комплексу відносин, властивих в результаті злиття двох сімей. Існує часто напруженості і конфліктів навколо різних стилях виховання і методів, які приносять пари від їхніх попередніх шлюбів. Виховання Тренер може бути неупереджений голос розуму і забезпечують збалансовану точки зору необхідності в цих розчарувань ситуаціях. Коучинг фокусується на сильні і батьків допомагає батькам виявити кращих у своїх дітей. ”

Коучинг, на відміну від традиційної терапії, не засновані на теорії та ідеалістичне. Це рішення цілеспрямованої та активної, спеціально розроблені для задоволення насущних потреб кожної родини. Коли батьки мають “Я просто не знаю, що робити” момент, або з усіх сил намагаються зрозуміти нову стадію розвитку, коучинг може забезпечити ефективний контроль невизначеності і конфлікту. Метою виховання є підвищення відповідального, кооперативні, впевнених у собі дітей і батьків коучинг одним з найбільш ефективних способів надання допомоги батькам досягнення цієї мети.