Арабські традиції шлюбу – Арабська весілля

Шлюб цей урочистий захід в кожному суспільстві, який святкується з великим завзяттям і гострих відчуттів. Як правило, слідують традиціям, які були практикується починаючи з віку. Шлюб між хлопчиком і дівчинкою вважається союз двох душ. Як відомо говориться, що чоловік і жінка колеса колісниці і будь-який тип дисбалансу між ними може призвести до падіння в колісницю. З взаємне розуміння один одного природою, взаєморозуміння може бути встановлено між двома, і вони можуть вести щасливу і благополучне життя.

Взагалі сообщества правила не дотримуватися, коли шлюби виконуються. Арабської культури не є виключенням з цього правила. З давніх часів люди практикували ці правила.

Арабські закони шлюби дозволяють чоловікові мати чотирьох дружин. Але в сучасну епоху, коли витрати дуже високим, щоб забезпечити, чоловіки, як правило, дотримується однією дружиною.

У старій культурі, шлюб був як правило, встановлюються у віці десяти-одинадцяти. Шлюб був як бізнес контракту. Шлюб також може відбуватися між першим і другим родичі боку батька. Ймовірно, це було зроблено, щоб розширити сімей і племен. Шлюб був особливо встановлені сім’ями за якими пішли необхідні приготування.

Розлучення були рідкісні, тому що це може привести до поломки розширених сімей. Розлучення може статися, якщо чоловік каже: “Я розлучуся з тобою” три рази, щоб дружини. Це звичайно займає від трьох місяців до пари насправді розділені. Дітей чоловічої статі було дозволено залишитися з батьком.

В арабських шлюбів, не було місця для романтики чи знайомства. Часто, дівчинка і хлопчик були зустрічі в перший раз в день свого весілля. Дівчина була дана приданого, який складається з подарунків, коштовності і готівка. Наречений також дає деякі подарунки нареченій. Калиму або традиційний “hakh Mehar” було приділено також члени сім’ї нареченої.

До весілля нареченої був прикрашений хною. Красиві візерунки були намальовані на руках і ногах дівчини.

Часто, дівчина була половина віку чоловіка, якщо вона трапляється, четвертою дружиною.

Дівчата дивилися вниз до приходу ісламу. Вони часто вбивають після народження. Тим не менш, іслам охороняли жінок, і їм дали через честі. Різні закони були реалізовані за їх благополуччя.

Вдови було дозволено вступити в повторний шлюб. Навіть дружини пророка були розведені. Іслам визнає необхідність жінок після того як вона овдовіла.

В арабських країнах жінки, як правило, зберігається в завіса, яка відокремлює їх від народного чоловіків. Вони зазвичай зупиняюся в гаремах. Вони не мають дозволу на виїзд, поки вони не супроводжуються свого чоловіка або брата.

Жінки також були зобов’язані закривати свої обличчя, коли вони виходять. Тим не менше, немає такого примусу будинку.

Часто шлюб в арабському суспільстві святкується з великим хвилюванням і веселощами, як і будь-який інший громаді. Спільнота свято з великою кількістю страв і напоїв подається для гостей. М’ясо в арабських суспільствах основна частина кухні.

Танці і музика відзначити цю подію і піднімає настрій народу.