Історія обручки і кільця для заручин

У 1477 ерцгерцога Максиміліана Австрії дав Марії Бургундської кільце з діамантом. Він одружився на ній на наступний день. Він не знав, його кільце з діамантом традиції було б дико популярний по всьому світу століть потому.

Жест Максиміліана може бути першим записав алмазу наведені для заручин, але обмін обручками сходить набагато далі. Стародавні римляни дарували один одному смуг заліза для позначення шлюбу. Праска змінено на золото у другому столітті нашої ери. Пари в Римській імперії були першою розміщувати заручин, або «істина» кільця на безіменному пальці лівої руки, вважаючи, що вена в цьому пальці, ‘поле Amoris, працює безпосередньо до серця.

У середні століття, людина буде тримати обручку відсторонений від смуги капелюх, готова надати обраної покоївки. Обручки стали створюватися з кольоровими дорогоцінними каменями. “Пози кільця, ‘іменних всередині з вірші або любовні послання, були середні винаходи Вік і продовжує бути популярним через вікторіанську епоху. Написи всередині обручки терпіти донині.

Вибір алмаз символізує вічну відданість була викликана багатих людей, як ерцгерцога Максиміліана в епоху Відродження, але єдиний відомий алмази прийшли з Індії, і звичайна людина не мають доступу до таких багатством. Металеві кільця продовжував залишатися популярним і розвиватися. Гімел, виконані з переплетених кілець приєдналися стрижень ковзати один з одним в одне ціле, часто обмінюються аматорів до відокремити протягом тривалих періодів часу. Феді, або віру кільці, був Gimmel з обручами закінчуються на складені руки. Цей стиль як і раніше розглядається в сучасній claddegh кільця. Єврейських весільних церемоній періоду ознаками кільця тонкої промальовуванням деталей, часто з обрамлення працювали у формі синагогу або Храм Соломона.

Детальні гравіювання і використання мотиви, такі як серця сталася під час романтичної епохи 17-го і 18-го століть. Хрести, зірки, листя і гілки були всі в стилі і багатих європейців виявив смак діамантами і рубінами, символізує вічність і любов. Відкриття алмазів в Бразилії збільшив постачання до Європи і, як вони стали більш доступні кільцями зріс більш складні, встановлених у Флер-де-Ліс, розетки, луки і стилізованих букв. Алмази були навіть встановити в природному, грубій формі. У 1761 році король Георг III представлений другій смузі алмазів як «гвардії» для королеви Шарлотти. Це був попередником нашого сучасного група річницю весілля день.

Вікторіанської епохи бачили подальше використання складних металоконструкцій і зростання кольорових дорогоцінних каменів, як вибір для обручок. У 1870 році рясні поставки алмазів був виявлений в Південній Африці. Це, в поєднанні з багатством породжена промисловою революцією, зробив вищий символ і доступною для громадськості, і діаманти швидко стала лють. У 1886 році Tiffany представила шість зубцями діамантом обручку.

На початку 1900-х років “Принцеса кільце” за участю 4:57 великими діамантами в ряд стали модними в США (три кам’яних кільця і ​​раніше дуже популярні сьогодні). 1920-х і 30-х років бачив обручки з вигравіруваними помаранчеві квіти і вінки. Вибраного металу для обручок на початку 1900-х була платина, через свою довговічності. Тим не менше, під час використання платини Другої світової війни став обмежуватися військових цілей, і було зростання золота використовується у весільних прикрас. В останні 10 років платинові сплави зробили драматичне повернення. Другої світової війни також бачив відродження старої європейської традицією, коли наречений і наречена обидва отримують обручки. Ця традиція продовжується і сьогодні. У 1947 році Де Бірс представив маркетинговий гасло, що склепінні перстень із діамантами в кінцевій популярність. Гасло “Діаманти назавжди” привели в алмазі рух, який як і раніше росте 60 років по тому. Сьогодні, за оцінками, 78% всіх проданих обручки встановлюються з діамантами.

В останні десятиліття обручки показали неймовірне розмаїття у форми, форми, установка деталей і прикрас оточуючих алмазів. Античний, класичний або сучасний, сьогодні будь-який вибір правильний, якщо він є відображенням особистого смаку власника і стилю.

Кільце є символом любові та відданості справі між двома людьми з найдавніших часів. Алмаз традиції, у той час як молодша, присутня в багатьох культурах і являє собою міцний, вічне якостей шлюбних уз.