Ідеї ​​для пропозиції руки і серця Різдво

Курортний сезон є одним з найпопулярніших раз запропонувати шлюб. Це можливість розповісти всій родині, що вона значить для вас.

Планування такої пропозиції може бути страшним. Там дуже багато тиск, коли ви пропонуєте в присутності інших людей, а потім постає питання, як саме це зробити.

Пропозиція може бути простим (Чи пропозицію про шлюб просто?) Оскільки при витягуванні кільця з вашої кишені і стає на одне коліно, або це може бути точно приурочено подія, планується за допомогою інших і подив тільки до ваша наречена-к-бути.

Терміни теж має значення. У вас є, як вона відкрила коробочку з кільцем з іншими її подарунки, пропонувати в середині обіду або зібрати всіх разом в деякій іншій точці?

Якщо кільце буде відкритий у своїх дарах, спробуйте покласти його як останній з серії коробок, кожна коробка з одним словом або пропозицією, так що вона все воєдино вашу пропозицію. Це може бути також просто, як “Ти вийдеш за мене?” (Чотири коробки, плюс коробка кільця) або більш глибоке заяву про вашу любов.

Інші гарні місця всередину панчоху або у великий ящик, наповнений тонкого паперу (якщо вона пацієнтом і буде сміятися над цим) або всередині ще один подарунок.

Хочете, щоб зробити це раніше за всіх приходить? Купуйте їй спеціальне прикраса для дерева, мантії або стіл і покладіть кільце на видному місці його. Вона буде скарбом, прикрасою назавжди.

Під час різдвяної вечері, пропонуючи як спосіб почати свято тости може бути дуже романтичним. Це, звичайно, заохочувати багато тостів!

Ви можете сформулювати вашу пропозицію на даху з різдвяними вогнями, а також. Ви будете мати весь район говорив! Деякі магазини тепер продають вогні, які дозволяють сформулювати ваше повідомлення на будь-які великі, гладкі стіни, наприклад, в гаражі двері. Це має ту перевагу, що світло має бути легко змінена, так що вам не доведеться турбуватися про те, щоб створити в останню хвилину.

Чи граєте ви в Санта-сімейне свято? Переконайтеся, що вона знає, що Санта хоче … якщо тільки це не псує речі надто багато для маленьких дітей у сім’ї.

Чи буде це просто двоє з вас на Різдво? Візьміть її на особливий вечерю, і вжити заходів для офіціанта, щоб виявити обручку на таці. В ідеалі, лоток повинна бути покрита, і, щоб офіціант сказати їй, що це особливе задоволення. Ваша пропозиція і кільце може бути під кришкою.

Запиши пам’ятні моменти двоє з вас поділилися, а потім дати їх їй протягом дня. У останнього бути щось на зразок “Коли я запропонував шлюб …”, і є кільце готово.

Сподіваюся, що ця стаття дала вам деякі великі ідеї про те, як запропонувати на Різдво. Багато з цих ідей буде працювати в інші пори року, а також.